| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.77 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 9.26 × 17.26 mm |
| Nha Panel | 12.13 × 23.6 × 1.22 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 180 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | SPI waya 4 |
| Ọrụ | 1/128 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 bụ obere ngosipụta OLED nke e ji ntụpọ 64×128 mee, nha diagonal bụ 0.77 inch. X077-6428TSWCG01-H13 nwere nhazi modulu nke 12.13×23.6×1.22 mm na nha Mpaghara Active bụ 9.26×17.26 mm; e ji njikwa SSD1312 IC rụọ ya; ọ na-akwado njikọ SPI waya 4, ọkọnọ ike 3V.
Modulu a bụ ihe owuwu COG nke na-anaghị achọ ìhè azụ (ihe na-eme ka ọ na-agbapụta onwe ya); ọ dị fechaa ma nwee obere ike oriri.
Ngosipụta OLED a dị sentimita 64×128 nke dị obere, nke dị sentimita 0.77, dabara adaba maka ngwaọrụ ndị a na-eyi, ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, ngwa nlekọta onwe onye, mkpịsị ndekọ olu, ngwaọrụ ahụike, wdg.
Modulu 0.77” a bụ ụdị foto; ọ na-akwadokwa ụdị ala.
Modulu X077-6428TSWCG01-H13 nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 260 (Min)cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị na teknụzụ ngosipụta - ihuenyo modulu OLED nke dị sentimita 0.77 nke dị obere, nke nwere ntụpọ 64 × 128. Emebere modulu ngosipụta OLED a dị obere, nke nwere mkpebi dị elu iji gbanwee ahụmịhe ikiri ihe ma bụrụ ọkọlọtọ ọhụrụ maka ngosipụta anya.
N'inwe imewe mara mma na mkpebi ntụpọ 64×128 dị egwu, modulu ngosipụta OLED a na-enye onyonyo doro anya ma doo anya nke ga-adọrọ mmasị ndị ọrụ. Ma ị na-emepụta ihe ndị a na-eyi, ihe njikwa egwuregwu, ma ọ bụ ngwaọrụ eletrọnịkị ọ bụla ọzọ nke chọrọ interface anya, modulu ngosipụta OLED anyị ga-enye arụmọrụ ka mma.
Ihuenyo modulu ngosi obere OLED nke dị sentimita 0.77 nwere nhazi dị oke mkpa ma dị mma maka ngwaọrụ nwere obere oghere. Ọ na-adị naanị gram ole na ole, na-eme ka ọ ghara itinye ibu ma ọ bụ nnukwu ihe na-enweghị isi na ihe ndị ị mepụtara. Ọ dị mma maka ngwa ebe ibugharị na ịdị mfe dị oke mkpa.
Na mgbakwunye, modulu ngosi OLED nwekwara agba mara mma, ọdịiche dị elu na akụkụ ikiri sara mbara. Nke a pụtara na ndị ọrụ nwere ike ịnụ ụtọ ihe osise mara mma site n'akụkụ ọ bụla, na-eme ka ahụmịhe onye ọrụ zuru oke ka mma. Teknụzụ OLED na-emekwa ka ọkwa ojii zuru oke maka idoanya na omimi onyonyo na-enweghị atụ.
Modulu ngosi OLED anyị abụghị naanị na ha mara mma, ha na-adịgidekwa nke ukwuu. Emebere ya ka ọ nagide ọtụtụ ọnọdụ gburugburu ebe obibi, na-eme ka ọ ghara ịdaba na mgbanwe okpomọkụ na ujo. Nke a na-eme ka akụrụngwa gị na-aga n'ihu na-arụ ọrụ dị egwu ọbụlagodi na gburugburu ebe siri ike.
Tinyere nke a, modulu ngosi OLED a na-arụ ọrụ nke ọma nke ukwuu. Ike dị ala na-eme ka batrị nke ngwaọrụ ahụ dị ogologo oge, na-eme ka ndị ọrụ nwee ike iji ya ogologo oge na-enweghị chaja ugboro ugboro.
Anyị ji obi anyị niile na-enye teknụzụ ọgbara ọhụrụ nke na-eme ka ọrụ na mmetụta anya nke ngwaọrụ eletrọnịkị dịkwuo mma. Mwepụta nke ihuenyo modulu OLED nke dị sentimita 0.77 nke nwere ntụpọ 64 × 128 na-egosi nkwa anyị maka iweta ngosipụta dị elu n'ahịa. Melite ngwaọrụ gị site na iji modulu ngosipụta OLED anyị iji bulie ahụmịhe anya gị gaa n'ọkwa kachasị elu.