| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.30 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 14.7 × 29.42 mm |
| Nha Panel | 17.1 × 35.8 × 1.43 mm |
| Agba | Ọcha/Anụ anụnụ anụnụ |
| Ịcha mma | 100 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | I²C/4-waya SPI |
| Ọrụ | 1/128 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
Na-ewebata X130-6428TSWWG01-H13 – ngosipụta OLED eserese nke dị sentimita 1.30 nke nwere usoro COG, na-enye ihe osise mara mma na mkpebi ya nke pikselụ 64×128.
Emebere ya maka njikọta dị obere, modulu OLED a nwere profaịlụ dị gịrịgịrị nke ukwuu nwere nha nhazi nke 17.1 × 35.8 × 1.43 mm na nha mpaghara na-arụ ọrụ (AA) nke 14.7 × 29.42 mm. Site na njikwa SSD1312 IC arụnyere n'ime ya, ọ na-enye njikọ dị mfe yana nkwado maka njikọ 4-Wire SPI na I²C. Modulu ahụ na-arụ ọrụ na voltaji ọkọnọ nke 3V (nkịtị) na voltaji ọkọnọ ngosipụta nke 12V, yana okirikiri ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/128.
N'ijikọta ihe owuwu dị mfe, arụmọrụ ike, na ihe na-eme ka ọ dị mma, X130-6428TSWWG01-H13 dị mma maka ọtụtụ ngwa, gụnyere ngwaọrụ nha, ngwa ụlọ, sistemụ POS ego, ngwa aka, teknụzụ smart, ngosipụta ụgbọala, na ngwa ahụike.
E mepụtara modulu OLED a maka ntụkwasị obi, ọ na-arụ ọrụ nke ọma n'ọnọdụ okpomọkụ dị site na -40°C ruo +70°C ma nwee ike iguzogide ọnọdụ nchekwa site na -40°C ruo +85°C, na-eme ka arụmọrụ kwụsiri ike na gburugburu ebe siri ike.
Gịnị mere ị ga-eji họrọ X130-6428TSWWG01-H13?
Obere na Nhazi Dị Elu: Zuru oke maka imewe ndị nwere oghere dị mkpa nke chọrọ ihe osise dị nkọ.
Arụmọrụ siri ike: E wuru ya iji nagide ọnọdụ dị oke njọ.
Oke Ngwa Dị Iche Iche: Dabara adaba maka ojiji ụlọ ọrụ mmepụta ihe, ndị ahịa, na ahụike.
Site na mma ya dị elu, imewe mara mma, na teknụzụ OLED kachasị ọhụrụ, X130-6428TSWWG01-H13 na-enye ndị na-emepụta ihe na ndị mmepe ike ịmepụta ngwọta ọhụrụ nwere mmetụta pụrụ iche nke anya.
Nweta ahụmịhe n'ọdịnihu nke teknụzụ ngosipụta - họrọ modulu OLED anyị wee mee ka echiche gị dị ndụ n'ụzọ doro anya na ntụkwasị obi na-enweghị atụ.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 160 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị kachasị ọhụrụ: obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 1.30. Emebere ihuenyo a dị obere ma dị elu iji nye ahụmịhe anya dị elu maka ọtụtụ ngwa dị iche iche.
Nha ihuenyo nke modulu ngosi OLED a dị naanị sentimita 1.30. Ọ bụ ezie na nha ya pere mpe, mana ọ dịghị emetụta àgwà ya ma ọlị. Site na mkpebi nke ntụpọ 64 x 128, ọ na-enye onyonyo mara mma na agba na-egbuke egbuke, na-eme ka ọ dị mma maka ọrụ ọ bụla chọrọ ngosipụta mara mma.
Teknụzụ OLED e ji mee ihe na modulu a na-eme ka ọ dị iche, na-eme ka oji na ọcha dị omimi pụta ìhè, na-eme ka agba mara mma ma na-eme ka o doo anya nke ọma. Ma ị na-emepụta ngwaọrụ a na-eyi ma ọ bụ obere ihe ngosi ozi, ihuenyo a ga-enye ahụmịhe ikiri ihe ka mma.
Otu n'ime uru dị na ngosipụta OLED bụ mgbanwe ha, modulu a abụghịkwa ihe dị iche. Nhazi ya dị gịrịgịrị ma dị fechaa na-eme ka ọ dị mfe ịgbanwe agbanwe na ọtụtụ ihe dị iche iche, na-enye ohere maka njikọta na ngwaahịa gị n'enweghị nsogbu. Ma ịchọrọ ihuenyo maka ngwaọrụ mkpanaka, elekere smart, ma ọ bụ ọbụna ngwa ahụike, modulu ngosipụta OLED a ga-adabara nke ọma.
Tinyere ọmarịcha ihe osise na mgbanwe, modulu ahụ na-enye akụkụ ikiri sara mbara, na-eme ka ngosipụta ahụ dị nkọ ma doo anya mgbe a na-ele ya site n'akụkụ dị iche iche. Njirimara a dị oke mkpa maka ngwa nwere ọtụtụ ndị ọrụ ma ọ bụ mgbe visibiliti sitere n'akụkụ niile dị oke mkpa.
Tinyere nke a, modulu ngosi OLED a na-adịgide adịgide. Site na obere ike ya na ogologo oge ya, e mere ya ka ọ dị ogologo ndụ ọrụ, na-eme ka ọ dabara adaba maka ọrụ ndị chọrọ ọrụ na-aga n'ihu.
Na nchịkọta, obere ihuenyo OLED anyị nke dị sentimita 1.30 na-ejikọta ịdị mma anya dị egwu, mgbanwe na ogologo oge, na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa. Nha ya dị obere na mkpebi dị elu ga-eme ka ọrụ ọ bụla ka mma, ebe akụkụ ikiri ya sara mbara na-eme ka ngosipụta dị mma. Ịhụ ihe site n'echiche dị iche iche. Melite ngosipụta ngwaahịa gị site na iji teknụzụ OLED anyị kachasị ọhụrụ ma dọta ndị ọrụ gị na ihe ngosi mara mma.