| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.46 inch |
| Pikselụ | 80 × 160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | Nyocha Niile |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 16.18 × 32.35 mm |
| Nha Panel | 18.08 × 36.52 × 2.1 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65 K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9107 |
| Ụdị ọkụ azụ | ỌCHA LED atọ |
| Voltaji | -0.3~4.6 V |
| Ibu | 1.1 |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 bụ modulu IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.46 nke nwere mkpebi nke pikselụ 80x160. Site na iji teknụzụ IPS (In-Plane Switching) nke na-elele anya nke ọma, ọ na-enye ogo onyonyo na-agbanwe agbanwe n'akụkụ nlele nke ogo 80 (aka ekpe/aka nri/elu/ala), na-enye agba na-egbuke egbuke, nke jupụtara na ya, na nke eke.
Ngosipụta a na-akwado ọtụtụ njikọ (SPI, MCU, RGB) maka njikọta dị mfe. Site na ọkwa ọkụ dị elu nke 350 cd/m², ọ na-eme ka a hụ na ọ dị mma ọbụlagodi n'okpuru ọkụ gburugburu na-egbuke egbuke. Arụmọrụ ahụ bụ nke onye ọkwọ ụgbọala **GC9107 IC** dị elu na-arụ ọrụ, na-ekwe nkwa na ọ ga-arụ ọrụ nke ọma ma dị irè.
Nkọwapụta Isi:
Oke ọdịiche: 800:1
Oke akụkụ: 3:4 (Nkịtị)
Voltaji Analọg: -0.3V ruo 4.6V (2.8V nkịtị)
Okpomọkụ Ọrụ: -20°C ruo +70°C
Okpomọkụ Nchekwa: -30°C ruo +80°C