| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.87 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 9.26 × 17.26 mm |
| Nha Panel | 12.13 × 23.6 × 1.22 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 180 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | SPI waya 4 |
| Ọrụ | 1/128 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 bụ modulu ngosi OLED nke nwere matriks eserese nke dị sentimita 0.87 nke ejiri ntụpọ 128x32 mee.
Ngosipụta 0.87" a nwere nhazi modulu nke 28.54 × 8.58 × 1.2 mm na nha Mpaghara Active 22.38 × 5.58 mm.
E ji SSD1312 IC rụọ modulu ahụ, ọ na-akwado interface I²C, ọkụ eletrik 3V.
Modulu a bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG nke na-anaghị achọ ọkụ azụ (nke na-eme ka ọ na-agbapụta onwe ya); ọ dị fechaa ma nwee obere ike oriri.
Voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 9V (VCC). Ọkụ eletrik nwere ngosipụta checkerboard 50% bụ 9V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/32.
Ngosipụta OLED a nke dị sentimita 0.87 a dabara adaba maka ngwaọrụ ndị a na-eyi, sịga eletrọniki, ngwa nlekọta onwe onye, ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, mkpịsị ndekọ olu, ngwaọrụ ahụike, wdg. Modulu X087-2832TSWIG02-H14 nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya sitere na -40℃ ruo +85℃.
Họrọ ogwe ngosi OLED X087-2832TSWIG02-H14 wee hụ ọdịnihu nke teknụzụ ngosipụta. Obere ọdịdị ya, mkpebi siri ike, ìhè dị mma na nhọrọ interface dị iche iche na-eme ka ọ zuru oke maka ọrụ ọ bụla. Melite ahụmịhe anya nke ngwaahịa gị ma mee ka ndị na-ege gị ntị jiri ogwe ngosi X087-2832TSWIG02-H14OLED mee ihe.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 120 (Min)cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata ihuenyo modulu ngosi OLED nke dị sentimita 128x32 kacha elu, ihe dị egwu teknụzụ kachasị ọhụrụ nke e mere iji gbanwee ahụmịhe anya gị. Modulu ngosi a dị obere ma mara mma na-enye ọrụ dị egwu na arụmọrụ na-enweghị atụ, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ọtụtụ ngwa dị iche iche.
N'inwe mkpebi dị elu nke ntụpọ 128x32, modulu ngosipụta OLED a nwere ike igosi onyonyo na ederede n'ụzọ doro anya na nghọta ka mma. Ma ị na-ekiri eserese dị mgbagwoju anya ma ọ bụ na-agụ obere mkpụrụedemede, ngosipụta ahụ na-enye ahụmịhe anya dị omimi ma dị elu. Teknụzụ OLED na-eme ka agba na-egbuke egbuke, ojii miri emi na agba sara mbara, na-eme ka onyonyo ọ bụla dị ndụ ma doo anya.
Ihuenyo modulu ngosi obere OLED nke dị sentimita 0.87 abụghị naanị na ọ na-enye mmetụta anya mara mma, kamakwa ọ na-enye ọtụtụ ihe dị iche iche. Nha ya dị obere na obere oriri ike na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ dị mfe ibugharị dịka ihe eji eyi akwa, smartwatches, na ngwa IoT ndị ọzọ. Obere nha modulu ahụ na-enye ohere ijikọ na ọtụtụ imewe n'enweghị nsogbu na ịdị mma ngosipụta.
Modulu ngosi OLED nwere oge nzaghachi ngwa ngwa na akụkụ ikiri sara mbara, na-eme ka mgbanwe dị nro n'etiti onyonyo na ịhụ ihe dị mma n'akụkụ nlele dị iche iche. E tinyere ya na njikwa arụmọrụ dị elu, modulu ahụ na-enye njikọ na ndakọrịta na ọtụtụ microcontrollers dị iche iche.
Tinyere nke a, modulu ngosi OLED a nwere ezigbo ike na ndụ ọrụ. Pikselụ ya na-enye onwe ya ọkụ anaghị achọ ìhè azụ, na-agbatị ndụ ma na-ebelata oriri ike. Ọdịdị siri ike nke modulu ahụ na-eme ka o kwe omume iguzogide ujo, ịma jijiji na oke okpomọkụ, na-eme ka ọ dabara adaba maka gburugburu ebe siri ike.
Ihuenyo modulu ngosi 0.87" Micro OLED na-eme ka nrụnye na ọrụ dị mfe. Nhazi ya dị mfe iji yana akwụkwọ zuru oke na-eduzi ndị ọrụ n'enweghị nsogbu n'oge usoro ntọala. Modulu ahụ na-akwado ọtụtụ njikọ nkwukọrịta, gụnyere I2C na SPI, maka mmekọrịta na ngwaọrụ dị iche iche Njikọ na-enye mgbanwe.
Na nchịkọta, ihuenyo modulu ngosi OLED nke dị obere 128x32 dot 0.87" bụ ihe ọhụrụ dị ịtụnanya nke na-ewe ngosipụta anya gaa n'ọkwa ọhụrụ. Mkpebi ya dị elu, agba ya na-egbuke egbuke, obere nha, ọtụtụ ihe na-enweghị atụ na ịdịte aka dị elu. Na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ngwa ngosi ọ bụla. Nweta ọdịnihu nke teknụzụ ngosi site na modulu ngosipụta OLED a pụrụ iche.