| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 3.97 inch |
| Pikselụ | 320 × 480 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 55.68 × 83.52 mm |
| Nha Panel | 60×92.25×2.2 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 16.7M |
| Ịcha mma | 400 (Min) cd/m² |
| ihu | MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ILI9488 |
| Ụdị ọkụ azụ | 8 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.7~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 bụ modulu LCD TFT nke dị sentimita 3.98 nwere panel IPS. E wuru modulu a na ILI9488 draịva IC nke na-akwado interface MCU.
Ngosipụta foto a nwere mkpebi nke ntụpọ 320 × 480 na ìhè nke 400 cd/m² (uru nkịtị), yana ọdịiche nke 1200 (uru nkịtị).
Ogwe IPS nwere uru nke akụkụ ikiri sara mbara nke aka ekpe: 89 / aka nri: 89 / elu: 89 / ala: 89 degrees (nkịtị).
Pane ahụ nwere ọtụtụ echiche dị iche iche, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nwere ọdịdị zuru oke.
Ọ dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwa ahụike, ngwaọrụ aka, sistemụ nlekota nchekwa.
Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, ebe okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.