| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.92 inch |
| Pikselụ | 128 × 160 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 28.908 × 39.34 mm |
| Nha Panel | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 80 cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/128 |
| Nọmba Ntụtụ | 31 |
| IC ọkwọ ụgbọala | CH1127 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 bụ modulu ngosi OLED nke COG nke dị sentimita 1.92, nwere mkpebi nke pikselụ 160 × 128.
Modulu a nwere obere nha nhazi nke 34.5 × 48.8 × 1.4 mm na nha mpaghara (AA) nke 28.908 × 39.34 mm. Ọ na-ejikọta IC njikwa CH1127, na-akwado njikọ ndị yiri ya, I²C, na njikọ usoro SPI nke waya 4 maka njikọ na-agbanwe agbanwe.
Site na voltaji ọkọnọ 3V na voltaji ọkọnọ 12V, a na-eme modulu OLED a maka ọtụtụ ngwa dị iche iche, gụnyere:
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 270 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị kachasị ọhụrụ, ihuenyo modulu OLED nke dị sentimita 1.92 n'obosara, nke nwere obere nha 128x160. Nha dị obere na mkpebi dị elu nke modulu ngosipụta a na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ọtụtụ ngwaọrụ eletrọniki.
N'ịdị naanị sentimita 1.92, e mere modulu ngosi OLED ka ọ bụrụ nke a na-ejikọta nke ọma na ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, elekere smart, ihe nlele ahụike na ngwaọrụ eletrọniki ndị ọzọ dị obere. N'agbanyeghị nnukwu nha ya, ọ na-enye ihe onyonyo mara mma nke nwere mkpebi dị elu nke ntụpọ 128x160. Hụ na ndị ọrụ nwere ike ịnụ ụtọ agba na-egbuke egbuke, onyonyo doro anya, na eserese dị nro na ngwaọrụ ha.
Modulu ngosipụta ahụ nwere teknụzụ OLED (diode na-enye ìhè organic), nke na-enye ọtụtụ uru karịa ihuenyo LCD ọdịnala. Ngosipụta OLED na-enye ọdịiche ka mma, akụkụ ikiri sara mbara, na oge nzaghachi ngwa ngwa. Nke a pụtara na ndị ọrụ nwere ike ịtụ anya arụmọrụ anya dị mma ma na gburugburu ebe na-egbuke egbuke ma na-adịghị mma ma n'akụkụ ikiri dị iche iche.
Tinyere nke ahụ, teknụzụ OLED na-enye ohere ka modulu ngosipụta dị gịrịgịrị ma dị mfe, na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị. Nhazi ya nke na-eme ka ike dị mma na-eme ka ọ ghara iri ike karịa ihuenyo LCD, na-enyere aka ịgbatị ndụ batrị nke ngwaọrụ eletrọnịkị. Atụmatụ a bara uru karịsịa maka ngwaọrụ ndị e zubere iji ogologo oge na-enweghị chaja ugboro ugboro.
Tinyere ikike ịhụ ihe dị egwu ya, ihuenyo modulu ngosi OLED nke dị sentimita 1.92 nke nwere ntụpọ 128x160 nwere atụmatụ ndị dị mfe iji. Ọ na-akwado ọtụtụ nhọrọ interface, gụnyere SPI (Serial Peripheral Interface) na I2C (Inter Integrated Circuit), na-enye mgbanwe iji jikọọ ma jikọta modulu ahụ na ngwaọrụ eletrọniki dị iche iche.
Iji mee ka ojiji dị mfe, e mepụtara modulu ngosipụta ahụ site na iji interface dị mfe nke na-eme ka ọ dị mfe ịnyagharịa na mmekọrịta na ngwaọrụ ahụ. Nha ya dị obere na-eme ka o kwe omume ịgwakọta ya na ụdị dị iche iche n'enweghị nsogbu ọrụ ma ọ bụ ịma mma zuru oke.
Na nchịkọta, obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 1.92, nke nwere ntụpọ 128x160, bụ nhọrọ zuru oke maka ngwaọrụ eletrọniki nke chọrọ obere ngosipụta dị elu. Nha ya dị obere, ikike anya dị egwu na atụmatụ ndị dị mfe iji mee ka ọ bụrụ ngwọta kachasị mma maka ndị na-emepụta ihe na ndị na-emepụta ihe iji nweta ọmarịcha teknụzụ OLED site na modulu ngosi a dị elu.