| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.89 inch |
| Pikselụ | 167×42 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 71.446 × 13.98 mm |
| Nha Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | 8-bit 68XX/80XX SPI nke nwere waya anọ |
| Ọrụ | 1/42 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1322 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.89”, nke e ji mkpebi nke pikselụ 167×42 mee.
Modulu ngosi OLED a nwere akụkụ nhazi nke 75.44×24.4×2.03 mm na nha AA 71.446×13.98 mm; E wuru modulu a na njikwa SSD1322 IC; enwere ike ịkwado ya na njikọ parallel, SPI ahịrị 4, na I²C; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/42.
N289-6742ASWAG01-C24 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ngwa egwuregwu, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Na mkpokọta, panel N289-6742ASWAG01-C24 OLED bụ ihe na-agbanwe egwuregwu nke na-ewe ahụmịhe ngosipụta gaa n'ọkwa ọhụrụ kpamkpam.
N'ihi obere nha ya, mkpebi dị elu, na ìhè pụrụ iche ya, panel OLED a dị mma maka ọtụtụ ngwa dị iche iche, gụnyere ekwentị mkpanaaka, mbadamba, igwefoto dijitalụ, na ihe ndị ọzọ.
Mee ka ihe onyonyo gị ka mma ma mee ka ọdịnaya gị dị ndụ site na iji panel OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 90 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.