| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.08 inch |
| Pikselụ | 128 × 220 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 13.82 × 23.76 mm |
| Nha Panel | 16.12 × 29.76 × 1.52 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 300 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9A01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.2 g |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 1.08 n'obosara. Ogwe ngosi TFT-LCD a nwere obere mkpebi nke pikselụ 128×220, IC njikwa GC9A01 arụnyere n'ime ya, na-akwado njikọ SPI waya 4, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.5V~3.3V, ìhè modulu nke 300 cd/m², na ọdịiche nke 800.
Otu n'ime ihe ndị pụtara ìhè na ngosipụta LCD TFT LCD nke dị sentimita 1.08 bụ panel IPS (In-Plane Switching) arụnyere n'ime ya. Teknụzụ a na-enye akụkụ ikiri sara mbara nke aka ekpe: 80 / aka nri: 80 / elu: 80 / ala: ogo 80 (nkịtị), nke na-enye ndị ọrụ ohere ịnụ ụtọ ihe ngosi doro anya na nke doro anya site n'akụkụ niile. Ma ị na-ekiri vidiyo, na-ekiri foto ma ọ bụ na-egwu egwuregwu, ihe ngosi ahụ na-eme ka ahụmịhe anya dị mma.
N108-1222TBBIG15-H13 dabara nke ọma maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, ngwa ahụike, mkpọchi smart. Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, okpomọkụ nchekwa dịkwa -30 ℃ ruo 80 ℃.