| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 3.36 inch |
| Pikselụ | 240 × 320 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 51.27 × 68.36 mm |
| Nha Panel | 54.5×83×2.2 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 250 (Min) cd/m² |
| ihu | MCU8BIT |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ILI9340X |
| Ụdị ọkụ azụ | Ikanam 6 CHIP-ỌCHA |
| Voltaji | 2.7~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
TFT035Y048-A0 bụ obere modulu ngosi IPS nke dị sentimita 3.36 n'obosara nke TFT-LCD.
Obere panel TFT-LCD a nwere mkpebi nke pikselụ 240 × 320. E wuru modulu ngosipụta ahụ na ILI9340X njikwa IC, na-akwado MCU 8-bit ma ọ bụ SPI interface, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.7V ~ 3.3V, ihie modulu nke 250 cd/m² (uru nkịtị), na ọdịiche nke 1200 (uru nkịtị).
Modulu ngosi LCD TFT nke dị sentimita 3.36 a bụ ụdị foto, panel ahụ na-ejikwa teknụzụ IPS (In plane Switching) nke dị n'akụkụ sara mbara. Ebe nlele ahụ dị n'aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80.
Pane ahụ nwere ọtụtụ echiche dị iche iche, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nwere ọdịdị zuru oke.
Ọ dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwa ahụike, ngwaọrụ aka, sistemụ nlekota nchekwa.
Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, ebe okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.
Na-ewebata ihuenyo modulu ngosipụta LCD dị egwu nke nwere ntụpọ 240 RGB × 320 nke dị elu nke nwere 3.36" obere nha! Emebere modulu ngosipụta a iji gbanwee ahụmịhe ngosipụta nke ngwaọrụ eletrọnịkị dị iche iche. Site na obere nha ya na arụmọrụ pụrụ iche, ọ na-enye ohere na-enweghị njedebe iji melite mmepụta anya nke ngwaahịa gị.
Na-egosipụta ihe ngosi ntụpọ 240 RGB × 320 dị elu, modulu TFT LCD a na-emepụta onyonyo mara mma ma dị nkọ. Ma ị na-emepụta ekwentị mkpanaaka, smartwatch, sistemụ agbakwunyere, ma ọ bụ ngwaọrụ ọ bụla ọzọ, ihuenyo a na-enye nghọta anya pụrụ iche na nkọwa zuru ezu. Obere nha ya na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ aka, na-eme ka ahụmịhe dị mma ma dị mfe iji ma na-echekwa obere ọdịdị.
Modulu ngosi LCD TFT nke dị sentimita 3.36 nwere akụkụ ikiri sara mbara, na-enye ndị ọrụ ohere ikiri ọdịnaya ihuenyo site n'akụkụ dị iche iche na-enweghị mfu ọ bụla na ịdị mma. Nke a na-eme ka ngwaahịa gị nwee ahụmịhe anya na-adọrọ adọrọ ma na-adọrọ adọrọ, na-eme ka afọ ojuju onye ọrụ zuru oke dịkwuo mma. Modulu ahụ tinyekwara sistemụ ọkụ azụ dị elu, na-ahụ na ọkwa ìhè na-agbanwe agbanwe na nke kachasị mma n'ọnọdụ ọkụ dị iche iche.
Modulu ngosi TFT LCD a na-enye njikọ dị mfe na nhazi ngwaahịa gị. E tinyere ya na interface enyi na enyi, na-enye ohere maka njikọ na-enweghị nsogbu na isi ihe eji arụ ọrụ nke ngwaọrụ gị ma na-ebelata oge mmepe. Na mgbakwunye, ọ na-akwado ụdị ntinye dị iche iche, na-eme ka ndakọrịta na ịdị iche iche dị na ngwaọrụ na ngwa dị iche iche.
Ọzọkwa, e wuru modulu ngosipụta a ka o wee nagide ihe isi ike nke ojiji kwa ụbọchị. Ọdịdị ya na-adịgide adịgide na-eme ka iguzogide ọkọ, mmetụta, na ihe ndị ọzọ dị n'èzí, na-eme ka o kwe omume na ọ ga-adịru ogologo oge ma nwee ike ịrụ ọrụ a pụrụ ịdabere na ya.
Na mmechi, ihuenyo modulu ngosi 3.36" nke nwere ntụpọ 240 RGB × 320 TFT LCD dị obere bụ ihe na-agbanwe agbanwe n'ụwa ngosipụta eletrọniki. Mkpebi ya pụrụ iche, akụkụ ikiri ya sara mbara, na imewe dị obere na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ngwaọrụ na ngwa dị iche iche. Mee ka ngwaahịa gị ruo ọkwa ọzọ site na modulu ngosi a dị egwu ma nye ndị ọrụ gị ahụmịhe anya na-enweghị atụ.