| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 10.1 inch |
| Pikselụ | 1024 × 600 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Nha Panel | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 16.7 M |
| Ịcha mma | 250 (Min) cd/m² |
| ihu | RGB 8-bit yiri ya |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | TBD |
| Ụdị ọkụ azụ | ỌCHA LED |
| Voltaji | 3.0~3.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A bụ modulu ngosi TFT-LCD nke dị sentimita 10.1; ejiri mkpebi nke pikselụ 1024×600 mee ya. Ogwe ngosi a nwere akụkụ modulu nke 235 ×143 ×3.5 mm na nha AA nke 222.72 × 125.28 mm. Ụdị ngosi na-abụkarị ọcha, interface ahụ bụkwa RGB. Ngosipụta ahụ nwere akwụkwọ ikike nke ọnwa 12 ma dị ka ebe nrụpụta. Enwere ike iji ngosipụta ahụ mee ihe na ngwa dị iche iche dịka sistemụ ịnya ụgbọ ala, ihe egwuregwu mgbasa ozi a na-ebugharị ebugharị, sistemụ njikwa ụlọ ọrụ, na ndị ọzọ. Modulu TFT a nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya sitere na -30℃ ruo +80℃.
Ngosipụta LCD B101N535C-27A nke dị sentimita 10.1 n'ogologo na sentimita 10.1 n'obosara na-akwado teknụzụ CTP (Capacitive Touch Panel), nke na-enye ohere maka interface onye ọrụ nwere nghọta na nzaghachi karịa ma e jiri ya tụnyere ihuenyo mmetụ aka na-eguzogide. Teknụzụ ihuenyo mmetụ aka capacitive dabere na ụkpụrụ nke ịchọpụta mgbanwe na capacitance n'elu panel mmetụ aka.
Ihe mejupụtara panel aka ahụ bụ oyi akwa na-eduzi ihe nke ọma n'elu panel ngosi ahụ yana IC njikwa nke na-ahụ mgbanwe na capacitance nke mmetụ aka mmadụ kpatara. Ọ na-enye nzaghachi ntinye ziri ezi na nke ziri ezi ma nwee ndụ ogologo karịa ihuenyo mmetụ aka na-eguzogide.