| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.28 inch |
| Pikselụ | 240 × 240 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 32.4 × 32.4 mm |
| Nha Panel | 35.6 × 38.1 × 1.6 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 12 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9A01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.2 g |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 bụ ihuenyo IPS TFT-LCD okirikiri nwere ngosipụta dayameta nke 1.28-inch nwere mkpebi nke 240x240 pikselụ.
Ngosipụta TFT gbara gburugburu a nwere panel IPS TFT-LCD nke ejiri GC9A01 draịva IC rụọ nke nwere ike ikwurịta okwu site na interface SPI.
N128-2424THWIG04-H12 bụ ihe ngosi IPS (Na plane Switching), nke nwere uru nke ọdịiche dị elu, ezigbo ndabere ojii mgbe ngosipụta ma ọ bụ pikselụ gbanyụrụ na akụkụ nlele sara mbara nke Aka ekpe:85 / Aka nri:85 / Elu:85 / Ala:85 ogo (nkịtị), oke ọdịiche 1,100:1 (uru nkịtị), ìhè 350 cd/m².
Voltaji ike nke LCM sitere na 2.5V ruo 3.3V, uru nkịtị nke 2.8V.
Modulu ngosipụta ahụ dabara adaba maka ngwaọrụ dị obere, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaahịa akpaaka ụlọ, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, wdg.
Ọ nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo + 70℃ na okpomọkụ nchekwa site na -30℃ ruo +80℃.