| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.33 inch |
| Pikselụ | 240 × 240 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 23.4 × 23.4 mm |
| Nha Panel | 26.16 × 29.22 × 1.5 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 12 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7789V3 |
| Ụdị ọkụ azụ | 2 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 bụ Modulu TFT-LCD nwere ihuenyo akụkụ anọ nke 1.33-inch yana mkpebi nke pikselụ 240x240.
Ihuenyo LCD nke a dị n'akụkụ anọ na-eji panel IPS, nke nwere uru dị na nnukwu ọdịiche, ndabere ojii zuru oke mgbe ngosipụta ma ọ bụ pikselụ gbanyụrụ, yana akụkụ nlele sara mbara nke aka ekpe:80 / Aka nri:80 / Elu:80 / Ala:80 degrees (nkịtị), oke ọdịiche 800:1 (nkà nkịtị), 350 cd/m² nchapụta (nkà nkịtị), na elu iko na-anaghị enwu enwu.
Ejiri ST7789V3 draịva IC rụọ modulu a nke nwere ike ịkwado site na njikọ SPI.
Voltaji ike nke LCM sitere na 2.4V ruo 3.3V, uru nkịtị nke 2.8V. Modulu ngosipụta ahụ dabara adaba maka ngwaọrụ dị obere, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaahịa akpaaka ụlọ, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, ngwa ahụike, wdg.
Ọ nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo + 70℃ na okpomọkụ nchekwa site na -30℃ ruo +80℃.
①Nghọta miri emi na nke zuru oke nke ngwa njedebe;
②Nyocha uru ọnụ ahịa na arụmọrụ nke ụdị ngosipụta dị iche iche;
③Nkọwa na mmekorita ya na ndị ahịa iji kpebie teknụzụ ngosipụta kacha mma;
④Ịrụ ọrụ na mmezi na-aga n'ihu na teknụzụ usoro, ịdị mma ngwaahịa, ịchekwa ego, usoro nnyefe, na ihe ndị ọzọ.