| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.09 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 10.86 × 25.58mm |
| Nha Panel | 14 × 31.96 × 1.22mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | SPI waya 4 |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
N109-6428TSWYG04-H15 bụ obere ngosipụta OLED ama ama nke ejiri 64x128pixel mee, nha diagonal bụ 1.09 inch, modulu ahụ nwere SSD1312 njikwa IC; ọ na-akwado interface SPI waya 4 ma nwee pin 15.
Ọkụ eletrik 3V. Modulu ngosi OLED bụ ngosipụta OLED nke nhazi COG nke na-adịghị mkpa ìhè azụ (na-eme ka ọ na-agbapụta onwe ya); ọ dị fechaa ma na-eri obere ike.
Voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 7.5V (VCC). Ọkụ eletrik nwere ngosipụta 50% nke checkerboard bụ 7.4V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala bụ 1/64.
N109-6428TSWYG04-H15 dị mma nke ukwuu maka ngwaọrụ a na-eyi, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọala, ngwa ahụike, ngwaọrụ a na-eyi, wdg.
Modulu ngosipụta OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Mee ka ngwaahịa gị ka mma ugbu a site na iji modulu OLED ọhụrụ, nọmba nlereanya: N109-6428TSWYG04-H15.
Site na obere nha ya, mkpebi dị elu na ìhè dị elu, ọ na-ekwe nkwa ime ka ahụmịhe anya nke ngwaọrụ gị ka mma.
Ma ị na-emepụta ihe ndị a na-eyi, ngwaọrụ aka ma ọ bụ ngwaahịa eletrọnịkị ọ bụla ọzọ, modulu OLED a bụ nhọrọ zuru oke.
Echefula ohere iji bulie ngwaahịa gị gaa n'ọkwa ọzọ site na modulu OLED a dị elu.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 100 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Obere oriri ike.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị na teknụzụ ngosi - obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 1.09, nke nwere ntụpọ 64 x 128. Site na obere nha ya na arụmọrụ ka mma, e mere modulu ngosi a iji bulie ahụmịhe anya gị gaa n'ọkwa ọhụrụ.
Mọdụlụ ngosi OLED a nwere mkpebi nke pikselụ 64 x 128, na-enye nghọta na nghọta dị egwu. Pikselụ ọ bụla dị na ihuenyo na-ewepụta ìhè nke ya, na-eme ka agba na-egbuke egbuke na oji miri emi. Ma ị na-ekiri onyonyo, vidiyo ma ọ bụ ederede, nkọwa niile ka e mere nke ọma maka ahụmịhe anya na-adọrọ adọrọ n'ezie.
Obere nha nke modulu ngosi OLED a na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa ebe oghere dị oke. Site na ihe eji eyi ya ruo na ngwaọrụ ụlọ smart, enwere ike itinye modulu a n'ime imewe ngwaahịa gị nke ọma, na-agbakwụnye ntakịrị ihe ọmụma na ọrụ. Ihe dị obere ya na-emekwa ka ọ bụrụ nhọrọ kwesịrị ekwesị maka ọrụ ndị chọrọ ibugharị na-enweghị imebi ịdị mma.
N'agbanyeghị obere nha ya, modulu ngosipụta OLED a nwere arụmọrụ dị egwu. Ihuenyo ahụ nwere ọsọ ume ọhụrụ dị elu na oge nzaghachi ngwa ngwa, na-ahụ na mgbanwe dị nro n'etiti etiti, na-ewepụ ihe ọ bụla na-adịghị mma. Ma ị na-agagharị na ibe weebụ ma ọ bụ na-ekiri vidiyo ngwa ngwa, modulu ngosipụta ahụ na-aga n'ihu na mmegharị ọ bụla ị na-eme, na-enye ahụmịhe onye ọrụ na-enweghị nsogbu na nke na-adọrọ adọrọ.
Modulu ngosipụta OLED a abụghị naanị na ọ na-enye mmetụta anya dị mma, kamakwa ọ na-arụ ọrụ nke ọma n'ike. Ọdịdị teknụzụ OLED nke na-enye ìhè onwe ya na-eme ka pixel ọ bụla na-eri ike naanị mgbe ọ dị mkpa, na-agbatịkwu ndụ batrị nke ngwaọrụ gị nke ukwuu. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ mkpanaka ndị kwesịrị ịrụ ọrụ ogologo oge na-enweghị chaja ugboro ugboro.
Tinyere ikike ịhụ ihe dị egwu ya, enwere ike itinye modulu ngosipụta OLED a n'ime ntọala gị dị ugbu a ngwa ngwa. Site na interface dị mfe ma dị mfe nghọta, ijikọ modulu ahụ na ngwaọrụ gị bụ usoro na-enweghị mgbalị. Na mgbakwunye, ndakọrịta ya na sistemụ arụmọrụ dị iche iche na nyiwe mmepe na-eme ka ị nwee ike itinye ya n'enweghị nsogbu na gburugburu ebe obibi ngwaahịa gị.
Nweta ahụmịhe n'ọdịnihu nke teknụzụ ngosipụta site na iji obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 1.09, nke nwere ntụpọ 64 x 128. Modulu a na-ejikọta ihe osise mara mma, imewe dị obere na arụmọrụ ike, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ọrụ ọhụrụ gị na-esote. Melite ngwaahịa gị site na modulu ngosi a dị elu ma weta ahụmịhe anya dị elu nye ndị ọrụ gị.