| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.96 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 21.74 × 11.175 mm |
| Nha Panel | 24.7 × 16.6 × 1.3 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | Waya anọ SPI/I²C |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1315 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30 bụ obere ngosipụta OLED nke e ji pikselụ 128x64 mee, nha diagonal bụ naanị 0.96 inch.
Ngosipụta OLED X096-2864KSWPG02-H30 128x64 nwere nha nhazi nke 24.7×16.6×1.3 mm na nha AA 21.74×11.175mm; ejiri SSD1315 controller IC rụọ ya ma ọ na-akwado njikọ SPI/I²C nke nwere waya anọ.
X096-2864KSWPG02-H30 bụ obere ngosipụta COG OLED nke dị gịrịgịrị; ọ dị fechaa ma nwee obere ike oriri. voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 9V (VCC).
Ọkụ eletrik nwere ihe ngosi checkerboard 50% bụ 7.25V (maka agba ọcha), 1/64 ọrụ ịkwọ ụgbọala. Ọ dabara adaba maka ngwa aka, ngwaọrụ a na-eyi, wdg.
Modulu a nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 80(nkeji) cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Itinye ihuenyo modulu OLED anyị dị ike mana pere mpe nke nwere obere ntụpọ 128x64 - teknụzụ kachasị ọhụrụ nke na-ebuga ahụmịhe ikiri gị gaa n'ọkwa kachasị elu. Site na mkpebi nke ntụpọ 128x64, modulu ngosipụta OLED a na-enye nghọta na nghọta pụrụ iche, na-enye gị ohere igosipụta ọdịnaya gị n'ụzọ ziri ezi kachasị.
N'ịdị naanị sentimita 0.96, modulu ngosi OLED a dị mma maka ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, teknụzụ a na-eyi, na ngwa ọ bụla ebe ohere pere mpe. Obere nha ya anaghị emebi arụmọrụ ya n'ihi na ọ na-enye ndepụta atụmatụ dị egwu maka ahụmịhe onye ọrụ dị mma.
Teknụzụ OLED eji mee ihe na modulu ngosi a na-eme ka ọdịiche dị n'etiti ihe dị iche, na-enye oji miri emi na agba bara ụba maka onyonyo ndị dị ndụ n'ezie. Ma ị na-ekiri eserese doro anya, ederede, ma ọ bụ ọdịnaya multimedia, nkọwa niile ka e ji ezi uche dị na ha.
Ihuenyo obere nke OLED nke nwere ntụpọ 128x64 nwere njikọ enyi na enyi nke na-eme ka ọ dị mfe ịnyagharịa na ọrụ dị mfe nghọta. Ọ na-ejikọta nke ọma na ngwaọrụ ma ọ bụ ọrụ gị, na-enye ikike mmetụ aka na-aza ajụjụ nke na-eme ka mmekọrịta dị mfe ma na-atọ ụtọ.
N'ihi obere ike ọ na-eri, modulu ngosi OLED a na-arụ ọrụ nke ọma ma na-agbatị ndụ batrị. Na mgbakwunye, e mere ya ka ọ na-eguzogide ọnọdụ gburugburu ebe obibi dị iche iche, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ magburu onwe ya maka ojiji n'ime ụlọ na n'èzí.
Ntinye na njikọta dị mfe site na nhazi obere modulu na nhọrọ nrụnye dị iche iche. Ma ịchọrọ nhazi kwụ ọtọ ma ọ bụ kwụ ọtọ, modulu ngosipụta OLED a nwere ike imezu ihe ị chọrọ kpọmkwem, na-eme ka ojiji dị mfe ma na-eme ka mma zuru oke dịkwuo mma.
Na mkpokọta, obere ihuenyo anyị nke nwere ntụpọ 128x64 OLED bụ ezigbo ngwọta ngosipụta nke na-ejikọta obere nha na arụmọrụ dị mma. Site na ngosipụta ya dị elu, ihe osise mara mma na interface enyi na enyi, ọ bụ nhọrọ zuru oke maka ngwa ọ bụla chọrọ mma onyonyo na ọrụ dị elu. Nweta ọkwa ọhụrụ nke ịdị mma anya na modulu ngosi OLED anyị ma mepee ohere na-enweghị njedebe maka ọrụ gị na-esote.