| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.30 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 29.42 × 14.7 mm |
| Nha Panel | 34.5 × 23 × 1.4 mm |
| Agba | Ọcha/Anụ anụnụ anụnụ |
| Ịcha mma | 90 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | CH1116 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | 2.18 (g) |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X130-2864KSWLG01-H30 bụ modulu ngosi OLED eserese 1.30" COG; e ji pikselụ 128x64 mee ya.
E wuru modulu OLED 1.30 a na IC njikwa CH1116; ọ na-akwado njikọ SPI Parallel/I²C/4-waya.
Modulu OLED COG dị oke mkpa, dị fechaa ma nwee obere ike oriri nke dị mma maka ngwa aka, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaọrụ ahụike mara mma, ngwa ahụike, wdg.
Voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 12V (VCC). Ọkụ eletrik nwere ngosipụta checkerboard 50% bụ 8V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/64.
Modulu ngosipụta OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 110(MIN) cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 1.30 n'ime ngwaahịa anyị kachasị ọhụrụ. Emebere modulu ngosi a dị obere ma dị iche iche iji nye ahụmịhe anya dị elu maka ọtụtụ ngwa dị iche iche. Mkpebi nke ntụpọ 128x64 na-enye onyonyo na ederede doro anya ma doo anya, na-eme ka ọgụgụ ya dị mma.
Teknụzụ OLED eji mee ihe na modulu ngosipụta a na-enye ọtụtụ uru karịa ihuenyo LCD ọdịnala. Pikselụ ndị na-enye onwe ha ìhè na-enye agba na-egbuke egbuke na ọkwa ojii miri emi, na-ebute ọdịiche dị egwu na arụmọrụ anya ka mma. Na mgbakwunye, ngosipụta OLED nwere akụkụ ikiri sara mbara, na-enye ndị ọrụ ohere ịhụ ọdịnaya nke ọma site n'akụkụ dị iche iche.
Mọdụl ngosipụta obere ụdị a nwere imewe dị gịrịgịrị nke dabara adaba maka ijikọ na gburugburu ebe oghere dị. Ihe dị obere ụdị ahụ na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ a na-eyi, ngwa eletrọnịkị a na-ebugharị ebugharị na ngwa aka. Ọdịdị ya dị mfe na-eme ka nrụnye dị mfe na-enweghị itinye nnukwu ihe na-enweghị isi.
Modulu a na-ejikọta ndị ọkwọ ụgbọala na ndị njikwa dị elu maka ndakọrịta na sistemụ eletrọnịkị dị iche iche. Enwere ike ijikọ ya na microcontroller, motherboard ma ọ bụ ngwaọrụ dijitalụ ọ bụla ọzọ site na njikọ ọkọlọtọ. Nhazi dị mfe iji na akwụkwọ bara ụba na-eme ka njikọta dị mfe maka ndị ọkachamara na ndị na-eme egwuregwu.
Modulu ngosi OLED a nwere obere ike oriri ma na-echekwa ike, na-eme ka ngwaọrụ ndị a na-ebugharị dị ogologo oge. Njirimara a, tinyere ọmarịcha ọdịdị ya n'ime ụlọ na n'èzí, na-eme ka ọ bụrụ ihe ngwọta kacha mma maka ngwa ndị a na-eji batrị arụ ọrụ.
Tinyere ịdị mma ngosipụta dị mma, modulu ahụ na-enyekwa ike dị egwu. Emebere ya ka ọ nagide ọnọdụ siri ike, ọ na-eguzogide ujo na ịma jijiji iji hụ na arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya ọbụlagodi na gburugburu ebe siri ike.
Ma ị na-emepụta elekere smart, ngwaọrụ aka, ma ọ bụ ngwaahịa eletrọnịkị ọ bụla ọzọ nke chọrọ ngosipụta dị elu, obere ihuenyo modulu OLED nke 1.30" bụ nhọrọ zuru oke. Arụmọrụ anya ya dị elu, nha dị obere, na ike ya na-eme ka ọ dị mma maka ngwọta dị iche iche maka ọtụtụ ngwa. Melite ngosipụta ngwaahịa gị ugbu a ma nye ahụmịhe onye ọrụ ka mma site na modulu ngosipụta OLED anyị dị elu.