| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.42 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 55.01 × 27.49 mm |
| Nha Panel | 60.5×37×1.8 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 90 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1309 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24 bụ ihe ngosi OLED eserese nwere mpaghara na-arụ ọrụ nke 55.01 × 27.49 mm, yana nha diagonal nke 2.42 inch.
E wuru modulu OLED a na IC njikwa SSD1309 dị elu ma na-akwado njikọ parallel, I²C, na njikọ usoro SPI nke waya 4.
Iji hụ na ahụmịhe onye ọrụ na-enweghị ntụpọ, modulu ngosipụta OLED na-arụ ọrụ na voltaji ọkọnọ nke 3.0V (uru nkịtị) ma na-enye ọrụ mbanye nke 1/64.
Nke a pụtara na ọ bụghị naanị na ọ na-eri obere ike, kamakwa ọ na-enye arụmọrụ ka mma, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ngwa nchekwa ike.
Modulu OLED dabara adaba maka ọtụtụ ụlọ ọrụ dịka: ngwa aka, grid smart, smart wearables, ngwaọrụ IoT, ngwaọrụ ahụike.
Modulu ahụ nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 110 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara
7. Ike na-ebelata;
N'iwebata onye kachasị ọhụrụ n'usoro modulu ngosipụta anyị, obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 2.42! Nha obere modulu ngosipụta ahụ na mkpebi dị elu nke ntụpọ 128x64 na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa ebe oghere pere mpe mana achọrọ ngosipụta doro anya ma doo anya.
Emebere ihuenyo ngosi OLED a iji nye arụmọrụ anya dị elu, na-enye onyonyo dị nkọ, na-egbuke egbuke na ọdịiche dị mma. Mkpebi dị elu ahụ na-eme ka a hụ na nkọwa niile ziri ezi, na-eme ka ọ dị mma maka igosi eserese dị mgbagwoju anya, ederede dị mgbagwoju anya, na ọbụna obere akara ngosi na akara ngosi.
Modulu ngosipụta ahụ na-eji teknụzụ OLED, nke na-enye ọtụtụ uru karịa ihuenyo LCD ọdịnala. Ogwe OLED na-enye oji miri emi na agba na-egbuke egbuke maka onyonyo bara ụba na nke dị ndụ. Ọ na-enwekwa akụkụ ikiri sara mbara, na-enye ndị na-ekiri ohere ịnụ ụtọ ọdịnaya site na akụkụ dị iche iche na-enweghị mfu ọ bụla na ịdị mma. Na mgbakwunye, teknụzụ OLED anaghị eri obere ọkụ eletrik, na-eme ka ọ dịkwuo mma ma na-agbatị ndụ nke ngwaahịa ahụ.
Ihuenyo obere OLED nke dị sentimita 2.42 nwere ọtụtụ ihe dị iche iche, enwere ike iji ya mee ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ na ngwa dị iche iche. Ọ dabara nke ọma maka ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, teknụzụ a na-eyi, ngwaọrụ ụlọ smart, sistemụ njikwa ụlọ ọrụ, na ihe ndị ọzọ. Obere nha ya na-eme ka ọ bụrụ ezigbo nhọrọ maka ngwaọrụ ebe nhazi oghere dị oke mkpa, dị ka smartwatches, ihe nlele ahụike, ngwaọrụ IoT, na ngwaọrụ eletrọnịkị.
Ihuenyo modulu ngosi OLED dị mfe ijikọ ma nwee interface dị mfe, nke enwere ike itinye n'ime atụmatụ ndị dị adị n'enweghị nsogbu ma ọ bụ jiri ya na mmepe ngwaahịa ọhụrụ. Ọ na-akwado njikọ nkwukọrịta dị iche iche dịka SPI na I2C, na-enye mgbanwe na ndakọrịta na nyiwe microcontroller dị iche iche.
Na mkpokọta, obere ihuenyo OLED anyị nke dị sentimita 2.42 na-ejikọta obere nha, mkpebi dị elu na arụmọrụ anya dị mma. Teknụzụ OLED ya na-eme ka agba mara mma, oji miri emi na akụkụ ikiri sara mbara. Ma ịchọrọ ime ka ngosipụta nke ngwaọrụ smart a na-eyi, ngwaọrụ mkpanaka ma ọ bụ sistemụ njikwa ụlọ ọrụ dịkwuo mma, ihuenyo OLED a bụ ngwọta zuru oke. Melite ngwaahịa gị site na modulu ngosipụta a nke kachasị ọhụrụ iji nye ndị ahịa gị ahụmịhe dị egwu na nke na-adọrọ adọrọ.