| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.70 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 61.41 × 30.69 mm |
| Nha Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 50 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1327 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.70”, nke e ji mkpebi nke pikselụ 128x64 mee. Modulu ngosipụta OLED a nwere nha nhazi nke 73×40.24×2.0 mm na nha AA 61.41×30.69 mm.
E wuru modulu a na njikwa SSD1327 IC; enwere ike ịkwado ya na parallel, 4-line SPI, na I²C interfaces; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), 1/64 ọrụ ịkwọ ụgbọala.
X270-2864ASWHG03-C30 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ngwa egwuregwu, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 80 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị kachasị ọhụrụ, ihuenyo modulu OLED obere nke dị sentimita 2.70 n'obosara, nke nwere ntụpọ 128x64! Modulu ngosipụta a dị elu na-enye atụmatụ dị elu na arụmọrụ dị elu, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ọtụtụ ngwa dị iche iche.
Modulu ngosi OLED a nwere obere nha nke sentimita 2.70, nke na-eme ka ọ dị mma maka ntinye na obere ngwaọrụ na-enweghị imebi ịdị mma na ọrụ. Mkpebi ntụpọ 128x64 na-eme ka anya dị ọcha ma doo anya maka ahụmịhe onye ọrụ na-enweghị nsogbu.
Modulu ngosi ahụ na-eji teknụzụ OLED enye mma onyonyo dị mma, ọdịiche dị elu na agba doro anya. OLED na-enye ọkwa ojii miri emi na akụkụ nlele sara mbara karịa teknụzụ ngosi ndị ọzọ, na-eme ka ọdịnaya gị pụta ìhè ma na-adọrọ mmasị ndị na-ege gị ntị.
Modulu a nwere IC draịva arụnyere n'ime ya, nke na-eme ka njikọta dị mfe ma belata mgbagwoju anya nke ọrụ ahụ dum. IC draịva ahụ nwekwara nhọrọ interface dị iche iche, na-eme ka ọ dakọọ na ọtụtụ microcontrollers na bọọdụ mmepe, na-enye ohere itinye n'ime sistemụ gị dị ugbu a ngwa ngwa.
N'ihi obere ike ọ na-eri, modulu ngosipụta a abụghị naanị na ọ na-azọpụta ike kamakwa ọ na-agbatị ndụ batrị nke ngwaọrụ ahụ, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ magburu onwe ya maka ngwa ndị a na-ebugharị ebugharị. Ma ị na-emepụta ngwaọrụ a na-eyi, ngwa ahụike ma ọ bụ sistemụ njikwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, modulu ngosipụta OLED a ga-emezu ma gafere atụmanya gị.
Ọzọkwa, e mere modulu ahụ ka o lekwasị anya n'ịdịgide na arụmọrụ ogologo oge, na-eme ka o nwee ike iguzogide ọnọdụ ọrụ siri ike. Nhazi ya dị obere na owuwu siri ike na-eme ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ gburugburu ebe obibi, gụnyere ngwa dị n'èzí na nke ụlọ ọrụ mmepụta ihe.
Na mkpokọta, obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 2.70 n'obosara, nke nwere ntụpọ 128x64, bụ ngwọta dị iche iche ma dịkwa mma maka mkpa ngosipụta gị. Nha ya dị obere, mkpebi dị elu na atụmatụ dị elu na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa. Nweta ahụmịhe na teknụzụ ngosipụta n'ọdịnihu site na modulu ngosipụta OLED anyị dị iche iche.