| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 3.97 inch |
| Pikselụ | 480×800 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Nha Panel | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 16.7M |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | MIPI |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7701S |
| Ụdị ọkụ azụ | 8 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.7~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 bụ modulu ngosipụta IPS TFT-LCD nke dị sentimita 3.97; ejiri mkpebi nke pikselụ 480 x 800 mee ya.
Modulu a na-akwado MIPI DSI Serial interface (ụzọ abụọ), nke nwere panel IPS nke nwere uru nke akụkụ ikiri sara mbara nke aka ekpe:85 / aka nri:85 / elu:85 / ala:85 ogo (nkịtị), oke ọdịiche 800 (uru nkịtị), nchapụta 350 cd/m² (uru nkịtị), panel elu Anti-Glare.
Ngosipụta MIPI LCD nke dị sentimita 3.97 a bụ ụdị eserese; ọ jikọtara draịva IC ST7701S na modulu, oke voltaji ọkọnọ interface dị site na 2.7V ruo 3.3V.
Pane ahụ nwere ọtụtụ echiche dị iche iche, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nwere ọdịdị zuru oke.
Ọ dị mma nke ukwuu maka obere ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, sistemụ nlekota nchekwa, ngwaọrụ aka, ihe ndekọ ụgbọala, na ngwa ngwaahịa ndị ọzọ.
Modulu TFT a nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -30℃ ruo +80℃.