| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 3.95 inch |
| Pikselụ | 480×480 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Nha Panel | 40.44×57×2 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU/RGB |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7701S |
| Ụdị ọkụ azụ | 8 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.2 g |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 bụ modulu IPS TFT-LCD nke dị sentimita 3.95 nke nwere pikselụ 480 x 480.
Modulu ahụ na-akwado njikọ RGB ma na-anabata panel IPS, yana aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80 (uru nkịtị) akụkụ ikiri obosara, ọdịiche 1000:1 (uru nkịtị), nchapụta 350 cd/m² (uru nkịtị), panel iko na-egbuke egbuke, nha akụkụ 1:1.
E ji ST7701S controller IC rụọ modulu TFT040B039, oke voltaji ike ọkọnọ njikọ ahụ bụ 2.5V ~ 3.3V, yana uru nkịtị nke 2.8V.
Ụdị TFT040B039 nwere oke okpomọkụ na-arụ ọrụ site na -20 ℃ ruo +70 ℃; Oke okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃~ +80 ℃.
Ọ dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwa ahụike, ngwaọrụ aka, sistemụ nlekota nchekwa.