| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 7.0 inch |
| Pikselụ | 800 × 480 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 153.84 × 85.632 mm |
| Nha Panel | 164.90 × 100 × 3.5 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 16.7 M |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | RGB 8-bit yiri ya |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Ụdị ọkụ azụ | 27 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 3.0~3.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A bụ modulu ngosipụta TFT-LCD nke dị sentimita asaa, nwere mkpebi nke pikselụ 800 × 480. Panelụ ahụ nwere obere akụkụ modulu nke 164.90 × 100 × 3.5 mm, yana nha mpaghara (AA) nke 153.84 × 85.632 mm. Ọ na-arụ ọrụ n'ụdị ọcha nkịtị, yana njikọ RGB, a na-akwadokwa ya site na akwụkwọ ikike ọnwa iri na abụọ, dị ka ọkọnọ ozugbo site na ụlọ ọrụ mmepụta ihe.