| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.79 inch |
| Pikselụ | 142x428 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | SPI/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Nha Panel | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 350 |
| ihu | SPI/MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 10 |
| IC ọkwọ ụgbọala | NV3007 |
| Ụdị ọkụ azụ | |
| Voltaji | -0.3~4.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita 2.79 nwere mkpebi nke pikselụ 142x428. Ọ na-akwado ụdị njikọ dị iche iche dịka SPI, MCU na RGB, na-enye ohere maka itinye aka na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọcha nke ngosipụta ahụ nke 350 cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC ọkwọ ụgbọala NV3007 dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
N279-1428KIWIG01-C10 na-eji teknụzụ IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ sara mbara. A na-ahụ oke nlele ahụ n'akụkụ aka ekpe: 85/aka nri: 85/elu: 85/ala: ogo 85. oke ọdịiche nke 1300:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog sitere na 1.65V ruo 3.3V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -40℃ ruo +85℃.
Ngosipụta dị iche iche: Gụnyere Monochrome OLED, TFT, CTP;
Ngwọta ngosipụta: Gụnyere ngwaọrụ nrụpụta, FPC ahaziri ahazi, ọkụ azụ na nha; Nkwado teknụzụ na imewe
Q: 1. Enwere m ike ịnweta ihe nlele?
A: Ee, anyị na-anabata ihe nlele iji nwalee ma lelee àgwà.
Q: 2. Kedu oge ndu maka ihe nlele?
A: Ihe nlele dị ugbu a chọrọ ụbọchị 1-3, ihe nlele ahaziri ahazi chọrọ ụbọchị 15-20.
Q: 3. Ị nwere oke MOQ ọ bụla?
A: MOQ anyị bụ 1PCS.
Q: 4. Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Ọnwa iri na abụọ.
A: 5. kedu ngwa ngwa ị na-ejikarị ezipụ ihe nlele ndị ahụ?
A: Anyị na-ebuga ihe nlele site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ SF. Ọ na-ewekarị ụbọchị 5-7 iji ruo.
Q: 6. Kedu oge ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Oge ịkwụ ụgwọ anyị na-abụkarị T/T. Enwere ike ịkparịta ụka maka ndị ọzọ.