| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.35 inch |
| Pikselụ | Akara ngosi 20 |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 7.7582 × 2.8 mm |
| Nha Panel | 12.1 × 6 × 1.2 mm |
| Agba | Ọcha/Agba Akwụkwọ Ndụ |
| Ịcha mma | 300 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | MCU-IO |
| Ọrụ | 1/4 |
| Nọmba Ntụtụ | 9 |
| IC ọkwọ ụgbọala | |
| Voltaji | 3.0-3.5 V |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -30 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +80°C |
Otu n'ime ihe ndị bụ isi nke ihuenyo OLED nke dị sentimita 0.35 bụ mmetụta ngosipụta ya dị mma. Ihuenyo ahụ na-eji teknụzụ OLED iji hụ na ihe osise doro anya, na-enye ndị ọrụ ohere ịnyagharịa menus ngwa ngwa ma lelee ozi n'ụzọ doro anya. Ma ị na-elele ọkwa batrị nke sịga eletrọniki gị ma ọ bụ na-enyocha ọganihu nke eriri ịwụ elu smart gị, ihuenyo OLED anyị na-ekwe nkwa ahụmịhe onye ọrụ na-adọrọ adọrọ ma na-atọ ụtọ.
Ihuenyo OLED anyị abụghị naanị otu ngwa; kama, o nwere ojiji ya n'ọtụtụ ngwaọrụ eletrọniki. Site na sịga eletrọniki ruo eriri data, site na eriri skipping smart ruo na mkpịsị smart, ihuenyo a nwere ọtụtụ ọrụ nwere ike ijikọ na ọtụtụ ngwaahịa n'enweghị nsogbu. Nhazi ya na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ kachasị mma maka ndị nrụpụta na-achọ ime ka ngwaọrụ ha ka mma site na ngosipụta ọgbara ọhụrụ na nke na-adọrọ adọrọ.
Ihe mere ihuenyo OLED nke dị sentimita 0.35 anyị ji pụọ iche bụ na ọ na-arụ ọrụ nke ọma. N'adịghị ka ngosipụta OLED ọdịnala, ihuenyo ngalaba anyị anaghị achọ sekit agbakwunyere (ICs). Site na iwepụ akụkụ a, anyị belatara ọnụ ahịa nrụpụta nke ukwuu, na-eme ka ngwaahịa dị ọnụ ala karịa n'emebighị arụmọrụ. Nke a na-eme ka ihuenyo OLED anyị bụrụ nhọrọ mara mma maka azụmaahịa na-achọ ijikọ ngosipụta dị elu ma na-enwe ọnụ ahịa asọmpi.
N'okpuru ebe a bụ uru nke ngosipụta OLED a dị obere:
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 270 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.