| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.09 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 10.86 × 25.58mm |
| Nha Panel | 14 × 31.96 × 1.22mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | SPI waya 4 |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
Iwebata N109-6428TSWYG04-H15: Ngwọta Ngosipụta OLED Dị Oke Mma
Isi Atụmatụ:
Ngosipụta OLED nke 1.09-inch nwere mkpebi 64 × 128 dị nkọ
Nhazi COG nke na-arụ ọrụ ike nke na-anaghị achọ ọkụ azụ (teknụzụ na-ewepụta onwe ya)
Oriri ike dị oke ala:
- Ọnye na-enye ihe ọmụma: 2.8V (VDD)
- Ngosipụta: 7.5V (VCC)
- Ihe osise dị ugbu a: 7.4mA (usoro nlele 50%, ngosipụta ọcha)
- 1/64 okirikiri ọrụ ịkwọ ụgbọala
Nkọwapụta Nkà na ụzụ:
Ọrụ siri ike: -40℃ ruo +85℃
Nnukwu nchekwa nchekwa: -40℃ ka +85℃
Nhazi dị obere ma dị fechaa dị mma maka ngwa ndị nwere oghere.
Ngwa Ndị Dị Mma:
✓ Teknụzụ a na-eyi (smartwatch, ihe nlekota ahụike)
✓ Ngwaọrụ ahụike enwere ike ibugharị
✓ Ngosipụta ụgbọala
✓ Ngwa eji aka
✓ Ngwaọrụ IoT mara mma
Gịnị mere ị ga-eji họrọ Modulu a?
✔ Ọdịdị doro anya dị elu yana oke ọdịiche dị elu
✔ A pụrụ ịtụkwasị obi nke ọma n'ebe dị oke njọ
✔ Njikọta nkwụnye na egwuregwu na njikwa SPI ọkọlọtọ
✔ Teknụzụ dị njikere n'ọdịnihu ma ọ bụ atụmatụ ngwaahịa ọgbọ ọhụrụ
Melite Ọhụụ Gị
Gbanwee ahụmịhe onye ọrụ ngwaọrụ gị site na iji teknụzụ OLED anyị dị elu. N109-6428TSWYG04-H15 na-enye arụmọrụ na-enweghị atụ na klaasị ya, na-enye ihe osise mara mma na arụmọrụ ike pụrụ iche.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 100 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Obere oriri ike.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị na teknụzụ ngosi - obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 1.09, nke nwere ntụpọ 64 x 128. Site na obere nha ya na arụmọrụ ka mma, e mere modulu ngosi a iji bulie ahụmịhe anya gị gaa n'ọkwa ọhụrụ.
Mọdụlụ ngosi OLED a nwere mkpebi nke pikselụ 64 x 128, na-enye nghọta na nghọta dị egwu. Pikselụ ọ bụla dị na ihuenyo na-ewepụta ìhè nke ya, na-eme ka agba na-egbuke egbuke na oji miri emi. Ma ị na-ekiri onyonyo, vidiyo ma ọ bụ ederede, nkọwa niile ka e mere nke ọma maka ahụmịhe anya na-adọrọ adọrọ n'ezie.
Obere nha nke modulu ngosi OLED a na-eme ka ọ dị mma maka ọtụtụ ngwa ebe oghere dị oke. Site na ihe eji eyi ya ruo na ngwaọrụ ụlọ smart, enwere ike itinye modulu a n'ime imewe ngwaahịa gị nke ọma, na-agbakwụnye ntakịrị ihe ọmụma na ọrụ. Ihe dị obere ya na-emekwa ka ọ bụrụ nhọrọ kwesịrị ekwesị maka ọrụ ndị chọrọ ibugharị na-enweghị imebi ịdị mma.
N'agbanyeghị obere nha ya, modulu ngosipụta OLED a nwere arụmọrụ dị egwu. Ihuenyo ahụ nwere ọsọ ume ọhụrụ dị elu na oge nzaghachi ngwa ngwa, na-ahụ na mgbanwe dị nro n'etiti etiti, na-ewepụ ihe ọ bụla na-adịghị mma. Ma ị na-agagharị na ibe weebụ ma ọ bụ na-ekiri vidiyo ngwa ngwa, modulu ngosipụta ahụ na-aga n'ihu na mmegharị ọ bụla ị na-eme, na-enye ahụmịhe onye ọrụ na-enweghị nsogbu na nke na-adọrọ adọrọ.
Modulu ngosipụta OLED a abụghị naanị na ọ na-enye mmetụta anya dị mma, kamakwa ọ na-arụ ọrụ nke ọma n'ike. Ọdịdị teknụzụ OLED nke na-enye ìhè onwe ya na-eme ka pixel ọ bụla na-eri ike naanị mgbe ọ dị mkpa, na-agbatịkwu ndụ batrị nke ngwaọrụ gị nke ukwuu. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ mkpanaka ndị kwesịrị ịrụ ọrụ ogologo oge na-enweghị chaja ugboro ugboro.
Tinyere ikike ịhụ ihe dị egwu ya, enwere ike itinye modulu ngosipụta OLED a n'ime ntọala gị dị ugbu a ngwa ngwa. Site na interface dị mfe ma dị mfe nghọta, ijikọ modulu ahụ na ngwaọrụ gị bụ usoro na-enweghị mgbalị. Na mgbakwunye, ndakọrịta ya na sistemụ arụmọrụ dị iche iche na nyiwe mmepe na-eme ka ị nwee ike itinye ya n'enweghị nsogbu na gburugburu ebe obibi ngwaahịa gị.
Nweta ahụmịhe n'ọdịnihu nke teknụzụ ngosipụta site na iji obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 1.09, nke nwere ntụpọ 64 x 128. Modulu a na-ejikọta ihe osise mara mma, imewe dị obere na arụmọrụ ike, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ọrụ ọhụrụ gị na-esote. Melite ngwaahịa gị site na modulu ngosi a dị elu ma weta ahụmịhe anya dị elu nye ndị ọrụ gị.