| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.45 inch |
| Pikselụ | Ntụpọ 60 x 160 |
| Lee ntụziaka | 12:00 |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Nha Panel | 15.4 × 39.69 × 2.1 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65 K |
| Ịcha mma | 300 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9107 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 LED ỌCHA |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1g |
| Okpomọkụ Ọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
Nke a bụ nkọwa teknụzụ emelitere nke ọma:
Nka na ụzụ profaịlụ N145-0616KTBIG41-H13
Modulu IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.45 nke na-enye mkpebi pikselụ 60×160, nke e mepụtara maka ngwa ndị agbakwunyere dị iche iche. Site na ndakọrịta na SPI interface, ngosipụta a na-eme ka njikọta dị mfe n'etiti sistemụ eletrọnịkị dị iche iche. Site na mmepụta ìhè 300 cd/m², ọ na-anọgide na-ahụ anya nke ọma ọbụlagodi na anwụ kpọmkwem ma ọ bụ gburugburu ebe ọkụ dị elu.
Nkọwapụta Isi:
Njikwa Dị Elu: GC9107 ọkwọ ụgbọala IC maka nhazi mgbaàmà kachasị mma
Ịlele Arụmọrụ
Nkuku nlele 50° (L/R/U/D) site na teknụzụ IPS
Oke ọdịiche 800:1 maka nghọta miri emi ka mma
Oke akụkụ 3:4 (nhazi ọkọlọtọ)
Ike achọrọ: 2.5V-3.3V analọg ọkọnọ (2.8V nkịtị)
Atụmatụ Ọrụ:
Ọkacha mma nke anya: Agba agba sitere n'okike na mmepụta chromatic 16.7M
Nkwụsi Ike Gburugburu Ebe Obibi:
Ọrụ dị iche iche: -20℃ ka +70℃
Nchekwa ndidi: -30℃ ka +80℃
Ike arụmọrụ: Nhazi voltaji dị ala maka ngwa ndị nwere ike ime ka ihe dị nro
Uru dị mkpa:
1. Arụmọrụ a na-agụ site n'ìhè anyanwụ na oyi akwa IPS na-egbochi ịcha ọkụ
2. Ihe owuwu siri ike maka ntụkwasị obi nke ọkwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe
3. Mmejuputa usoro SPI dị mfe
4. Arụmọrụ okpomọkụ kwụsiri ike n'ofe ọnọdụ dị oke njọ
Ezigbo maka:
- Ngosipụta dashboard ụgbọala
- Ngwaọrụ IoT chọrọ visibiliti dị n'èzí
- Njikọ ngwa ọrụ ahụike
- Ọdụ aka siri ike