| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.47 inch |
| Pikselụ | 172×320 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Nha Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65 K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | QSP/MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 8 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9307 |
| Ụdị ọkụ azụ | ỌCHA LED atọ |
| Voltaji | -0.3~4.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 bụ modulu IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.47 nke nwere mkpebi dị elu nke pikselụ 172x320. E ji teknụzụ IPS (In-Plane Switching) nke na-elele anya nke ọma, ọ na-enye onyonyo ndị na-agbanwe agbanwe, ndị dị elu, nwere agba ndị na-egbuke egbuke, ndị jupụtara na ha, na ndị sitere n'okike n'akụkụ nlele nke ogo 80 (aka ekpe/aka nri/elu/ala).
Ngosipụta a na-akwado ọtụtụ njikọ, gụnyere SPI, maka njikọta sistemụ na-agbanwe agbanwe. Ọkụ ya dị elu nke 350 cd/m² na-eme ka a hụ ya nke ọma ọbụlagodi na ìhè gburugburu ebe obibi na-egbuke egbuke. Arụmọrụ ya bụ GC9307 draịva IC dị elu na-akwalite ya, na-eme ka ọrụ ya dị mfe ma dị irè.
Nkọwapụta Isi:
Oke ọdịiche: 1500:1
Oke akụkụ: 3:4 (Nkịtị)
Voltaji Analọg: -0.3V ruo 4.6V (2.8V nkịtị)
Okpomọkụ Ọrụ: -20°C ruo +70°C
Okpomọkụ Nchekwa: -30°C ruo +80°C