| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.12 inch |
| Pikselụ | 50 × 160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | RIEW NILE |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 8.49 × 27.17 mm |
| Nha Panel | 10.8 × 32.18 × 2.11 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9D01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 LED ỌCHA |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1 |
| Okpomọkụ Ọrụ | -20 ~ +60 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
Nke a bụ ụdị nkọwa teknụzụ a haziri nke ọma:
N112-0516KTBIG41-H13 bụ obere modulu IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.12 nke nwere mkpebi pikselụ 50×160. Emebere ya maka ọtụtụ ngwa, ọ na-akwado ọtụtụ usoro njikọ gụnyere SPI, MCU, na RGB interfaces, na-ahụ na njikọta nwere ike ịgbanwe agbanwe n'ofe sistemụ eletrọnịkị dị iche iche. Site na mmepụta dị elu nke 350 cd/m², ngosipụta ahụ na-anọgide na-ahụ nke ọma ọbụlagodi n'okpuru ọnọdụ ọkụ gburugburu.
Nkọwapụta isi gụnyere:
- GC9D01 ọkwọ ụgbọala IC dị elu maka arụmọrụ kachasị mma
- Akụkụ ikiri ihe sara mbara (70° L/R/U/D) nke teknụzụ IPS nyeere
- Mmelite oke ọdịiche 1000:1
- 3:4 akụkụ ratio (nhazi ọkọlọtọ)
- Oke voltaji ọkọnọ analog: 2.5V-3.3V (aha 2.8V)
Ogwe IPS na-enye mmụba agba dị mma yana oke agba na chromatic spectrum sara mbara. E mepụtara modulu a maka ịdịte aka, ọ na-arụ ọrụ n'ime oke okpomọkụ nke -20℃ ruo +60℃ ma nwee ike iguzogide ọnọdụ nchekwa site na -30℃ ruo +80℃.
Atụmatụ ndị a ma ama:
- Ogo onyonyo dị adị n'ezie yana agba sara mbara
- Mgbanwe gburugburu ebe obibi siri ike
- Nhazi ike dị irè yana obere voltaji achọrọ
- Arụmọrụ kwụsiri ike n'ofe mgbanwe okpomọkụ
Njikọta nke nkọwapụta teknụzụ a na-eme ka N112-0516KTBIG41-H13 dabara adaba nke ọma maka ngwa ndị chọrọ arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya n'ọnọdụ siri ike, gụnyere njikwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, na akụrụngwa dị n'èzí.