| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.54 inch |
| Pikselụ | 64×128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 17.51 × 35.04 mm |
| Nha Panel | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 70 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | I²C/4-waya SPI |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1317 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
Modulu Ngosipụta OLED eserese X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inch
Nkọwapụta Nkà na ụzụ:
Isi Atụmatụ:
Ngwa:
Uru Arụmọrụ:
Modulu OLED X154-6428TSWXG01-H13 anyị na-enye:
Gịnị mere ị ga-eji họrọ Modulu a?
Ndị injinia na ndị na-emepụta ihe na-ahọrọ ngosipụta OLED a maka:
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 95 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.