| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.89 inch |
| Pikselụ | 167×42 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 71.446 × 13.98 mm |
| Nha Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | 8-bit 68XX/80XX SPI nke nwere waya anọ |
| Ọrụ | 1/42 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1322 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.89”, nke e ji mkpebi nke pikselụ 167×42 mee.
Modulu ngosi OLED a nwere akụkụ nhazi nke 75.44×24.4×2.03 mm na nha AA 71.446×13.98 mm; E wuru modulu a na njikwa SSD1322 IC; enwere ike ịkwado ya na njikọ parallel, SPI ahịrị 4, na I²C; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/42.
N289-6742ASWAG01-C24 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ngwa egwuregwu, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Na mkpokọta, panel N289-6742ASWAG01-C24 OLED bụ ihe na-agbanwe egwuregwu nke na-ewe ahụmịhe ngosipụta gaa n'ọkwa ọhụrụ kpamkpam.
N'ihi obere nha ya, mkpebi dị elu, na ìhè pụrụ iche ya, panel OLED a dị mma maka ọtụtụ ngwa dị iche iche, gụnyere ekwentị mkpanaaka, mbadamba, igwefoto dijitalụ, na ihe ndị ọzọ.
Ọ dị obere profaịlụ ya na nhọrọ njikọ dị elu na-eme ka ọ dị mma maka ndị na-emepụta ihe na ndị nrụpụta na-achọ ịmepụta ngwaọrụ mara mma na nke ọhụrụ.
Mee ka ihe onyonyo gị ka mma ma mee ka ọdịnaya gị dị ndụ site na iji panel OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 90 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.