| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 3.12 inch |
| Pikselụ | 256 × 64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 76.78 × 19.18 mm |
| Nha Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 60 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke yiri/waya anọ |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1322UR1 (COF) |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 bụ ngosipụta OLED eserese 3.12”, nke e ji mkpebi nke pikselụ 256 × 64 mee.
Modulu ngosi OLED a nwere akụkụ nhazi nke 88 × 27.8 × 2.0 mm na nha AA 76.78 × 19.18 mm;
E wuru modulu a na njikwa SSD1322UR1(COF) IC; enwere ike ịkwado ya na njikọ parallel, SPI ahịrị 4, na I²C; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 2.5V (uru nkịtị), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/64.
X312-5664ASWDF01-C30 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COF, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ahụike, panel njikwa, igwe nlele onwe, igwe tiketi, mita ebe a na-adọba ụgbọala, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Site na modulu X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED na atụmatụ ya dị elu, ndị ahịa nwere ike nweta ahụmịhe anya ka mma.
Ndakọrịta ya na SSD1322 draịva IC na-eme ka arụmọrụ na arụmọrụ kacha mma.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Ga-ewetara gị ngwọta ngosipụta kachasị ọhụrụ iji mee ka ngwaahịa gị ka mma ma melite ahụmịhe onye ọrụ.
Tụkwasị anyị obi na anyị ga-emezu ihe niile achọrọ maka modulu OLED gị ma kwe ka ahụmịhe anyị mee ka ihe ịga nke ọma gị gaa nke ọma.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 80 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.