| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.66 inch |
| Pikselụ | Ntụpọ 64x48 |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 13.42 × 10.06 mm |
| Nha Panel | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | Parallel/I²C /4-wayaSPI |
| Ọrụ | 1/48 |
| Nọmba Ntụtụ | 28 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1315 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
Modulu N066-6448TSWPG03-H28 bụ ngosipụta COG OLED nke ndị ahịa, nha diagonal bụ 0.66 inch, nke emere site na mkpebi nke ntụpọ 64x48. E wuru modulu OLED a na SSD1315 IC; ọ na-akwado interface Parallel/I²C /4-wireSPI; voltaji ọkọnọ maka logic bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 7.5V (VCC). Ọsọ nwere ngosipụta checkerboard 50% bụ 7.25V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala bụ 1/48. Modulu N066-6448TSWPG03-H28 na-akwado ọkọnọ Chaja Pump dị n'ime na ọkọnọ VCC dị n'èzí.
Modulu a dabara adaba maka ngwaọrụ a na-eyi, ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị, wdg. Enwere ike ịrụ ọrụ ya na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 430 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.