| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.63 inch |
| Pikselụ | Ntụpọ 120x28 |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 15.58 × 3.62 mm |
| Nha Panel | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 220 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | I²C |
| Ọrụ | 1/28 |
| Nọmba Ntụtụ | 14 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 na-atụ naanị sentimita 0.63, na-enye obere ngwọta na ọtụtụ ihe dị iche iche maka mkpa ngosipụta gị. Modulu ahụ nwere mkpebi pikselụ nke ntụpọ 120x28 na ìhè ruo 270 cd/m², na-eme ka onyonyo doo anya ma doo anya. Nha AA nke 15.58 × 3.62mm na nhazi zuru oke nke 21.54 × 6.62 × 1.22mm na-eme ka ọ dị mfe itinye na ngwaọrụ eletrọniki dị iche iche. Ngosipụta OLED dị obere nke 0.63 inch 120x28 a dabara adaba maka ngwaọrụ a na-eyi, sịga E-Siga, ngwaọrụ a na-ebugharị ebugharị, ngwa nlekọta onwe onye, mpen ndekọ olu, ngwaọrụ ahụike, wdg.
Otu n'ime ihe ndị bụ isi dị na modulu ngosi OLED anyị bụ I²C interface ha dị elu, nke na-eme ka nkwukọrịta na njikwa dị mfe. Nke a na-eme ka ọrụ dị mfe ma dị mfe itinye na ntọala gị dị ugbu a. Na mgbakwunye, modulu ngosi ahụ nwere SSD1312 draịva IC, nke na-eme ka arụmọrụ na ntụkwasị obi nke modulu ngosi dịkwuo mma.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 270 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.