| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.54 inch |
| Pikselụ | Ntụpọ 96x32 |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 12.46 × 4.14 mm |
| Nha Panel | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 190 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | I²C |
| Ọrụ | 1/40 |
| Nọmba Ntụtụ | 14 |
| IC ọkwọ ụgbọala | CH1115 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X054-9632TSWYG02-H14 bụ obere ngosipụta OLED nke e ji ntụpọ 96x32 mee, nha diagonal bụ 0.54 inch. X054-9632TSWYG02-H14 nwere nhazi modulu nke 18.52×7.04×1.227 mm na nha Mpaghara Active bụ 12.46×4.14 mm; e wuru ya na CH1115 njikwa IC; ọ na-akwado interface I²C, ike 3V. Modulu ahụ bụ nhazi COG ngosipụta PMOLED nke na-achọghị ọkụ azụ (na-ekupụ onwe ya); ọ dị fechaa ma na-eri obere ike. Ngosipụta OLED dị 0.54-inch 96x32 a dabara adaba maka ngwaọrụ a na-eyi, sịga E-Siga, ngwaọrụ a na-ebugharị ebugharị, ngwa nlekọta onwe onye, penụ ndekọ olu, ngwaọrụ ahụike, wdg.
Modulu X054-9632TSWYG02-H14 nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Na mkpokọta, modulu ngosipụta X054-9632TSWYG02-H14 OLED bụ ihe na-agbanwe egwuregwu n'ụwa teknụzụ ngosipụta. Nha ya nke 0.54-inch, yana ngosipụta dị elu na ìhè dị elu, na-enye ahụmịhe ikiri ihe na-enweghị atụ.
Site na njikọ I²C ya na CH1115 draịva IC, modulu ngosipụta OLED a na-ahụ na njikọ na-enweghị nsogbu na arụmọrụ dị egwu. Ma ị na-emepụta ọgbọ ọhụrụ nke ihe eji eyi akwa kachasị mma ma ọ bụ na-eme ka akụrụngwa ụlọ ọrụ gị ka mma, X054-9632TSWYG02-H14 bụ nhọrọ zuru oke maka mkpa ngosipụta gị. Kwalite na ngosipụta n'ọdịnihu site na modulu ngosipụta X054-9632TSWYG02-H14 OLED.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 240 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara.
Dịka onye na-emepụta ihe ngosi kachasị elu, anyị bụ ọkachamara n'inyocha, mmepe, na mmepụta nke teknụzụ TFT LCD, anyị na-agba mbọ inye ndị ahịa ngwọta ngosipụta dị elu na nke dị elu. Ngwaahịa anyị na-ekpuchi ọtụtụ nha na ọnọdụ ngwa, gụnyere njikwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe na ngwaọrụ ụlọ smart, na-emezu ihe achọrọ siri ike n'ọtụtụ mpaghara maka idoanya, arụmọrụ agba ọsọ nzaghachi, na arụmọrụ ike.
Site na usoro nrụpụta dị elu na ihe ọhụrụ teknụzụ na-aga n'ihu, anyị nwere nnukwu uru na mkpebi dị elu, akụkụ ikiri ihe sara mbara, obere oriri ike, na njikọta dị elu. N'otu oge ahụ, anyị na-achịkwa ịdị mma ngwaahịa nke ọma, na-enye modulu ngosipụta a pụrụ ịdabere na ya na ọrụ ahaziri ahazi iji nyere ndị ahịa aka ịkwalite asọmpi na ahụmịhe onye ọrụ nke ngwaahịa ha.
Ọ bụrụ na ị na-achọ onye mmekọ ngosi nwere nkwado teknụzụ na-adịgide adịgide, anyị na-atụ anya iso gị rụkọọ ọrụ iji kpụzie ọdịnihu nke teknụzụ ngosi ọnụ.
Isi uru nke ngosipụta OLED a dị obere:
Profaịlụ Dị MkpaN'adịghị ka LCD ọdịnala, ọ chọghị ngwaọrụ ọkụ azụ n'ihi na ọ na-eme ka ọ na-agbapụta onwe ya, nke na-eme ka ọ dị obere nke ukwuu.
Akụkụ Nlele Pụrụ Iche: Na-enye nnwere onwe na-enweghị oke ókè yana akụkụ ikiri ihe sara mbara na obere mgbanwe agba, na-eme ka onyonyo dị mma site n'akụkụ dị iche iche.
Nnukwu ỌchaỌ na-enye obere ìhè nke 160 cd/m², na-enye ọhụụ doro anya ma na-enwu gbaa ọbụlagodi na gburugburu ebe ọkụ dị mma.
Oke Ntụnyere Kachasị Elu: Na-enweta oke ọdịiche dị egwu n'ime ụlọ gbara ọchịchịrị, na-emepụta oji miri emi na ihe ndị na-egbukepụ egbukepụ maka ime ka omimi onyonyo dịkwuo mma.
Oge Nzaghachi Ngwa NgwaỌ na-enye ọsọ nzaghachi ngwa ngwa nke na-erughị microsekọnd abụọ, na-ewepụ ihe na-adịghị mma ma na-ahụ na arụmọrụ dị mma na onyonyo na-agbanwe agbanwe.
Oke okpomọkụ ọrụ sara mbara: Ọ na-arụ ọrụ nke ọma n'ọtụtụ okpomọkụ dị iche iche, na-eme ka ọ dabara adaba maka ọnọdụ gburugburu ebe obibi dị iche iche.
Arụmọrụ dị irè nke ike: Ọ na-eri obere ike ma e jiri ya tụnyere ihe ngosi nkịtị, na-eme ka batrị dị ogologo na ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị ma belata ojiji ike.