| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.23 inch |
| Pikselụ | 128 × 32 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 55.02 × 13.1 mm |
| Nha Panel | 62×24×2.0 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 120 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/32 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1305 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.23”, nke emere site na mkpebi nke pikselụ 128x32. Modulu ngosipụta OLED a nwere nha nhazi nke 62×24×2.0 mm na nha AA 55.02×13.1 mm;
E wuru modulu a na njikwa SSD1305 IC; enwere ike ịkwado ya na parallel, 4-line SPI, na I²C interfaces; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), 1/32 ọrụ ịkwọ ụgbọala.
X223-2832ASWCG02-C24 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ego-POS, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ihe eji eyi ya nke ọma, ngwa ahụike, wdg. Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya sitere na -40℃ ruo +85℃
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 140 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Emepụtara obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 2.23 nke e mere ọhụrụ, nke bụ ngwaahịa mgbanwe nke na-ejikọta teknụzụ kachasị ọhụrụ na imewe dị obere.
Modulu ngosi OLED a nwere obere nha ihuenyo nke naanị sentimita 2.23, nke na-eme ka ọ dị mma maka ngwa ndị nwere obere oghere. N'agbanyeghị obere nha ya, modulu ngosi ahụ nwere mkpebi ntụpọ 128x32 dị egwu, na-eme ka ngosipụta ozi doo anya ma dị nkọ.
Teknụzụ OLED e ji mee ihe na modulu ngosi a na-eme ka onyonyo mara mma, agba ndị doro anya na ọdịiche dị iche. Teknụzụ Organic-light-emitting diode (OLED) na-ewepụ mkpa ọ dị inwe backlight, si otú a na-eme ka ike dịkwuo mma ma wepụ ohere nke nsogbu ndị metụtara backlight dị ka ọbara ọgbụgba na backlight.
Otu n'ime ihe ndị pụtara ìhè na ihuenyo modulu ngosi OLED a bụ ọtụtụ ihe dị iche iche ọ na-eme. Ma ị na-emepụta ihe ndị a na-eyi, obere ngwa eletrọnịkị, ma ọ bụ ngwaọrụ ụlọ smart, enwere ike itinye modulu a n'ime imewe gị nke ọma. Ndakọrịta ya na ọtụtụ ihe njikwa microcontrollers na oke voltaji ya dị iche iche na-eme ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ ngwa.
Ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 2.23 na-enyekwa ọmarịcha anya site n'akụkụ niile, na-eme ka ọdịnaya gị doo anya ma nwee ike ịgụ ya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ siri ike. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ngwa ma ọ bụ ngwaọrụ dị n'èzí nke a ga-elele site n'akụkụ dị iche iche.
Ọzọkwa, e mere modulu ngosipụta a maka njikọta dị mfe, yana interface dị mfe nke na-ejikọ ngwa ngwa na sistemụ gị dị ugbu a. Nha ya dị obere na imewe dị mfe na-enye ya ohere itinye ya na ọrụ ọ bụla n'emebighị arụmọrụ.
Na mkpokọta, obere ihuenyo ngosi OLED nke dị sentimita 2.23 bụ ihe na-agbanwe egwuregwu na teknụzụ ngosi. Mkpebi ya dị egwu, agba ya na-egbuke egbuke, na ndakọrịta ya na ọtụtụ ngwa na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ zuru oke maka ndị mmepe na-achọ ngwọta ngosi dị elu. Site na obere ihe na arụmọrụ ya dị elu, modulu ngosi a ga-agbanwe ụzọ anyị si ele ma na-emekọrịta ihe na ngwaọrụ eletrọnịkị.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 140 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.