| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.32 inch |
| Pikselụ | 128×96 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 26.86 × 20.14 mm |
| Nha Panel | 32.5 × 29.2 × 1.61 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/96 |
| Nọmba Ntụtụ | 25 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1327 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
Na-ewebata N132-2896GSWHG01-H25, modulu ngosipụta OLED nke COG nke kachasị ọhụrụ nke jikọtara imewe dị mfe, obere oriri ike na profaịlụ dị gịrịgịrị. Ngosipụta ahụ dị sentimita 1.32 ma nwee mkpebi pikselụ nke ntụpọ 128×96, na-enye ihe ngosi doro anya maka ọtụtụ ngwa. Modulu ahụ nwere obere nha nke 32.5×29.2×1.61 mm, nke na-eme ka ọ dị mma maka akụrụngwa nwere obere oghere.
Otu n'ime ihe pụrụ iche nke modulu OLED a bụ ezigbo ìhè ya. Ngosipụta ahụ nwere obere ìhè nke 100 cd/m², nke na-eme ka a hụ ya nke ọma ọbụlagodi na gburugburu ebe na-egbuke egbuke. Ma ị na-eji ya maka akụrụngwa ngwaọrụ, ngwa ụlọ, POS ego, ngwa aka, ngwa teknụzụ mara mma, ngwa ahụike, wdg. modulu ahụ ga-enye interface onye ọrụ doro anya ma doo anya.
E mere N132-2896GSWHG01-H25 ka ọ rụọ ọrụ n'ọtụtụ ọnọdụ ma na-arụ ọrụ nke ọma n'ọnọdụ okpomọkụ -40°C ruo +70°C. Na mgbakwunye, oke okpomọkụ nchekwa ya bụ -40℃ ruo +85℃, na-eme ka arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya ọbụlagodi na gburugburu ebe dị oke njọ. Nke a na-eme ka ọ dabara adaba maka ngwa ndị chọrọ nkwụsi ike na ogologo oge, na-eme ka obi ruo gị ala na ngwa gị ga-arụ ọrụ nke ọma n'ọnọdụ ọ bụla.
①Dị gịrịgịrị—Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
②Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
③Ọkụ Dị Elu: 100 cd/m²;
④Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
⑤Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
⑥Okpomọkụ Ọrụ Nile
⑦Obere oriri ike;