| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.50 inch |
| Pikselụ | 128 × 128 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 26.855 × 26.855 mm |
| Nha Panel | 33.9 × 37.3 × 1.44 mm |
| Agba | Ọcha/Odo odo |
| Ịcha mma | 100 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/128 |
| Nọmba Ntụtụ | 25 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SH1107 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 bụ ngosipụta OLED nke nwere pikselụ 128x128, nha diagonal ya bụ 1.5 inch.
WEO128128A nwere nha nhazi nke 33.9×37.3×1.44 mm na nha AA 26.855 x 26.855 mm; ejiri IC njikwa SH1107 rụọ ya ma ọ na-akwado njikọ usoro SPI nke parallel, I²C na waya 4, na ọkọnọ ike 3V.
Modulu OLED bụ ihe ngosi OLED nke nwere nhazi COG nke 128x128, nke dị gịrịgịrị nke ukwuu, ọ dịghịkwa mkpa ìhè azụ (na-eme ka ọ na-agbapụta onwe ya); ọ dị mfe ibu ma na-eri obere ike.
Ọ dabara adaba maka ngwaọrụ mita, ngwa ụlọ, ego-POS, ngwaọrụ aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
①Dị gịrịgịrị—Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
②Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
③Ọkụ Dị Elu: 100 (Min) cd/m²;
④Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
⑤Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
⑥Okpomọkụ Ọrụ zuru oke;
⑦Obere oriri ike.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị kachasị ọhụrụ: obere modulu ngosipụta OLED nke dị sentimita 1.50 n'obosara na sentimita 128 n'obosara. Modulu a mara mma ma dị obere na-egosi teknụzụ OLED kachasị ọhụrụ nke na-enye ihe osise dị ndụ na nkenke na nghọta. Ngosipụta nke 1.50 n'obosara modulu ahụ dị mma maka obere ngwa, na-eme ka nkọwa niile pụta ìhè ma dị mma.
E mere ya iji gboo mkpa nke ụlọ ọrụ dị iche iche, obere modulu OLED anyị nke dị sentimita 1.50 bụ ngwọta dị iche iche nke enwere ike itinye n'ime ọtụtụ ngwaọrụ dị iche iche ngwa ngwa. Site na smartwatches ruo na ihe nlele ahụike, igwefoto dijitalụ ruo na ihe njikwa egwuregwu ejiri aka mee, modulu ngosipụta a zuru oke maka ọrụ ọ bụla chọrọ obere ihuenyo dị ike.
Ihe pụrụ iche nke modulu ngosi OLED a bụ mkpebi pikselụ 128x128 dị egwu. Njupụta pikselụ dị elu na-eweta onyonyo doro anya ma dị nkọ, na-enye ndị ọrụ ohere ịnụ ụtọ ahụmịhe anya dị omimi. Ma ị na-egosi foto, na-egosi eserese ma ọ bụ na-egosi ederede, modulu a na-ahụ na e sere nkọwa niile nke ọma na ihuenyo n'emebighị ịdị mma ya.
Tinyere nke ahụ, teknụzụ OLED ejiri mee ihe na modulu ngosi a na-enye mmụba agba na ọdịiche dị mma. Site na ọkwa ojii miri emi na agba na-egbuke egbuke, ọdịnaya gị na-apụta ìhè, na-emepụta ahụmịhe ikiri ihe na-atọ ụtọ maka ndị ọrụ ikpeazụ. Akụkụ ikiri ihe dị na modulu ahụ na-eme ka anya gị doo anya ọbụlagodi mgbe a na-ele ya site n'akụkụ dị iche iche.
Tinyere arụmọrụ anya dị mma, obere modulu OLED nke dị sentimita 1.50 na-enyekwa arụmọrụ ike dị mma. Ike dị ala nke modulu ahụ na-enyere aka ime ka ndụ batrị ka mma, na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ ndị a na-ebugharị ebugharị nke dabere na njikwa ike dị irè.
Modulu ngosipụta OLED anyị dị sentimita 1.50 n'obosara na ọkara, nke nwere obere nha, ngosipụta dị elu na arụmọrụ anya dị elu. Nweta ahụmịhe ọhụụ mara mma na nke na-enwu gbaa site na modulu ọhụrụ anyị ma buru ọrụ gị gaa n'ọkwa ọzọ.