| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.40 inch |
| Pikselụ | 160 × 160 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 25 × 24.815 mm |
| Nha Panel | 29 × 31.9 × 1.427 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 100 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-waya SPI, I2C |
| Ọrụ | 1/160 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | CH1120 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 bụ modulu ngosi OLED eserese 1.40" COG; e ji pikselụ 160×160 mee ya. E wuru modulu OLED ahụ na IC njikwa CH1120; ọ na-akwado njikọ SPI Parallel/I²C/4-waya.
Modulu OLED COG dị oke mkpa, dị fechaa ma nwee obere ike oriri nke dị mma maka ngwa aka, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaọrụ ahụike mara mma, ngwa ahụike, wdg.
Modulu ngosipụta OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Na nchịkọta, modulu ngosipụta X140-6060KSWAG01-C30 OLED bụ ngwọta dị mkpụmkpụ, dị elu, nke dị iche iche dabara adaba maka ụlọ ọrụ dị iche iche.
Site na imewe ya dị mfe, obere oriri ike na ezigbo ọnọdụ okpomọkụ, ọ bụ nhọrọ zuru oke maka ngwa sitere na ngwa ngwaọrụ ruo na ngwa ahụike.
Nweta ahụmịhe dị egwu na arụmọrụ a pụrụ ịdabere na ya site na modulu OLED.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 150 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 10000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.