| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.96 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 21.744×11.204 mm |
| Nha Panel | 26.70 × 19.26 × 1.45 mm |
| Agba | Monochrome (Ọcha/Anụnụ/Y&B) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ntinye dị n'ime |
| ihu | SPI/I²C nke yiri / waya anọ |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1315 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWAG01-H30 bụ obere ngosipụta OLED ama ama nke ejiri pikselụ 128x64 mee, nha diagonal bụ 0.96 inch, modulu ahụ nwere njikwa SSD1315 IC; ọ na-akwado interface Parallel /4-waya SPI/I²C ma nwee pin 30.
Ọkụ eletrik 3V. Modulu Ngosipụta OLED bụ ngosipụta OLED nke nhazi COG nke na-adịghị mkpa ìhè azụ (nke na-eme ka ọ gbapụta onwe ya); voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 9V (VCC).
Ọkụ eletrik nwere ngosipụta 50% nke checkerboard bụ 7.25V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/64.
X096-2864KSWAG01-H30 dị mma maka ngwa ụlọ smart, ego-POS, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ngwa ahụike, wdg.
Modulu a nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 80(nkeji) cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara
7. Ike na-ebelata;
X096-2864KSWAG01-H30 bụ obere ngosipụta OLED ama ama nke ejiri pikselụ 128x64 mee, nha diagonal bụ 0.96 inch, modulu ahụ nwere njikwa SSD1315 IC; ọ na-akwado interface Parallel /4-waya SPI/I²C ma nwee pin 30.
Na-ewebata ngwaahịa anyị kachasị ọhụrụ, ihuenyo modulu OLED nke dị sentimita 0.96, nke nwere ntụpọ 128x64. Emebere teknụzụ a iji nye gị ahụmịhe anya dị elu maka mkpa ngosipụta gị niile.
Modulu ngosi OLED a nwere obere nha ihuenyo nke sentimita 0.96 ma nwee njupụta dị elu nke ntụpọ 128x64. Teknụzụ OLED (diode na-ewepụta ìhè organic) na-eme ka agba na-egbuke egbuke na ịdị mma onyonyo ziri ezi, na-eme ka ọdịnaya gị dị ndụ. Ma ị na-emepụta obere ngwaọrụ aka ma ọ bụ sistemụ agbakwunyere, modulu a zuru oke maka igosipụta ozi n'ụzọ doro anya na nkenke.
Ihuenyo modulu ngosi OLED nwere ọtụtụ ngwa na ojiji dị iche iche, ha dịkwa mma maka ụlọ ọrụ dị iche iche. Enwere ike iji ya na ihe eji eyi uwe, smartwatches, ihe nlele ahụike, ngwaọrụ ahụike, ngwa ụgbọ ala, na ihe ndị ọzọ. Obere nha ya na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ ndị chọrọ obere ngosipụta ma na-arụ ọrụ dị elu.
Modulu a abụghị naanị ihe na-adọrọ adọrọ n'anya kamakwa ọ dị ike. Ihe njikwa ya dị mfe iji ma na-ejikọta ya na ọrụ gị ndị dị ugbu a nke ọma. Ike dị irè nke modulu a na-ekwe nkwa ndụ batrị dị ogologo, na-eme ka ngwaọrụ gị na-arụ ọrụ ogologo oge na-enweghị chaja ugboro ugboro.
Tinyere nke ahụ, ihuenyo OLED nwere akụkụ ikiri sara mbara, na-enye ndị ọrụ ohere ịhụ ọdịnaya nke ọma site n'akụkụ dị iche iche. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ ndị chọrọ ebe ikiri dị iche iche, na-eme ka o kwe omume iji ya na ịdị mfe.
Tinyere arụmọrụ dị mma, e mere modulu a ka o wee nwee ike ịdịte aka na ogologo ndụ. Ọdịdị siri ike ya na ihe ndị dị elu na-enye ya ohere iguzogide mmetụta na mmebi, na-eme ka o kwe omume na a pụrụ ịtụkwasị obi ma na-adịgide adịgide maka ngwaahịa gị.
N'ozuzu, obere ihuenyo OLED nke dị sentimita 128x64 bụ ihe ngosi ngosipụta dị mma nke na-ejikọta arụmọrụ anya dị mma, ọrụ, na ogologo oge. Site na ngwa ya dị iche iche na ọrụ ya dị mma, modulu a bụ nhọrọ magburu onwe ya maka onye ọ bụla na-achọ ngosipụta dị elu na nke dị elu. Na-enye ngwọta ngosipụta a pụrụ ịdabere na ya maka ọrụ ọhụrụ ha.
ly. Modulu Ngosipụta OLED bụ ngosipụta OLED nke nhazi COG nke na-achọghị ìhè azụ (nke na-eme ka ọ gbapụta onwe ya); voltaji ọkọnọ maka ezi uche bụ 2.8V (VDD), voltaji ọkọnọ maka ngosipụta bụkwa 9V (VCC).
Ọkụ eletrik nwere ngosipụta 50% nke checkerboard bụ 7.25V (maka agba ọcha), ọrụ ịkwọ ụgbọala 1/64.
X096-2864KSWAG01-H30 dị mma maka ngwa ụlọ smart, ego-POS, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ngwa ahụike, wdg.
Modulu a nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.