| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.54 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 35.052 × 17.516 mm |
| Nha Panel | 42.04 × 27.22 × 1.4 mm |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 100 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1309 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 bụ Ngosipụta SPI OLED, e ji pikselụ 128x64 mee ya, nha diagonal bụ 1.54 inch. Ngosipụta eserese a nwere nha modulu nke 42.04×27.22×1.4 mm na nha AA bụ 35.052 x 17.516 mm; e ji njikwa SSD1309 IC rụọ ya ma ọ na-akwado njikọ SPI nke nwere waya anọ.
X154-2864KSWTG01-C24 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG nke modulu OLED a dị fechaa, ike dị ala ma dịkwa gịrịgịrị, ọ dabara adaba maka ngwa ụlọ, ego-POS, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
Site na mkpụrụokwu dịka OLED, PMOLED, OLED panel na modulu OLED, X154-2864KSTWG01-C24 bụ nhọrọ mbụ maka ndị na-achọ ngwọta ngosipụta dị elu.
Ma ọ bụ maka ngwa eletrọniki ndị ahịa, ngwaọrụ a na-eyi ma ọ bụ ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, panel OLED a na-enye arụmọrụ na ntụkwasị obi dị elu.
Nhazi ya nke ọma, tinyere nkọwapụta dị egwu, na-eme ka ọ bụrụ nhọrọ pụrụ iche n'ahịa.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 100 (Min)cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.