| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.71 inch |
| Pikselụ | 128 × 32 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 42.218 × 10.538 mm |
| Nha Panel | 50.5 × 15.75 × 2.0 mm |
| Agba | Otu agba (Ọcha) |
| Ịcha mma | 80 (Min) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 18 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1312 |
| Voltaji | 1.65-3.5 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 bụ modulu ngosipụta COG OLED. Nwere nha AA nke 42.218 × 10.538mm na nhazi dị gịrịgịrị nke 50.5 × 15.75 × 2.0mm, Modulu Ngosipụta OLED na-enye imewe dị obere ma mara mma nke na-ejikọta na ngwaọrụ eletrọniki ọ bụla nke ọma.
Ọkụ pụrụ iche nke modulu a nke bụ 100 cd/m² na-eme ka anya doo anya ma doo anya ọbụlagodi na gburugburu ebe ọkụ na-enwu nke ọma.
Nhọrọ interface ya dị iche iche gụnyere parallel, I²C, na 4-waya SPI, na-enye ohere njikọta dị iche iche iji mezuo ihe achọrọ maka ngwa dị iche iche.
Ngosipụta OLED a nwere SSD1315 IC SSD1312 draịva IC arụnyere n'ime ya, Modulu Ngosipụta OLED na-ekwe nkwa arụmọrụ na ntụkwasị obi pụrụ iche.
IC ọkwọ ụgbọala ahụ na-ahụ na nnyefe data dị ngwa ma zie ezi, na-eme ka mmekọrịta ndị ọrụ na-enweghị nsogbu.
Ma ọ bụ maka ngwaọrụ egwuregwu a na-eyi, akụrụngwa ahụike, ma ọ bụ sistemụ nrụpụta nwere ọgụgụ isi, Modulu Ngosipụta OLED anyị bụ nhọrọ zuru oke iji melite ahụmịhe onye ọrụ ma gosipụta ezigbo ikike nke ngwaahịa gị.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 100 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.