| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.71 inch |
| Pikselụ | 160 × 160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 18 × 18 mm |
| Nha Panel | 20.12 × 22.3 × 1.81 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | RGB |
| Nọmba Ntụtụ | 12 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9D01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 bụ ihuenyo IPS TFT-LCD okirikiri nwere ngosipụta dayameta nke 0.71 inch na mkpebi nke pikselụ 160x160. Ngosipụta TFT gburugburu a nwere panel IPS TFT-LCD nke ejiri GC9D01 draịva IC rụọ nke nwere ike ikwurịta okwu site na interface SPI.
N071-1616TBBIG01-H12 bụ ihe ngosi IPS (Na plane Switching), nke nwere uru nke ọdịiche dị elu, ezigbo ndabere ojii mgbe ngosipụta ma ọ bụ pikselụ gbanyụrụ na akụkụ nlele sara mbara nke aka ekpe:80 / Aka nri:80 / Elu:80 / Ala:80 ogo (nkịtị), oke ọdịiche 1,200:1 (uru nkịtị), ìhè 350 cd/m².
Voltaji ike nke LCM sitere na 2.4V ruo 3.3V, uru nkịtị nke 2.8V. Modulu ngosipụta ahụ dabara adaba maka ngwaọrụ dị obere, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaahịa akpaaka ụlọ, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, wdg. Ọ nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo + 70℃ yana okpomọkụ nchekwa site na -30℃ ruo +80℃.