| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.00 inch |
| Pikselụ | 240 × 320 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 30.6 × 40.82 mm |
| Nha Panel | 34.6 × 47.8 × 2.05 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU/RGB |
| Nọmba Ntụtụ | 22 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7789 |
| Ụdị ọkụ azụ | LED CHIP-ỌCHA 3 |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita abụọ nwere mkpebi nke pikselụ 240x320. Ọ na-akwado ụdị njikọ dị iche iche dịka SPI, MCU na RGB, na-enye ohere maka itinye aka na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọcha nke ngosipụta ahụ nke 350 cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC ọkwọ ụgbọala ST7789 dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
N200-2432KHWIG07-C22 na-eji teknụzụ IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ sara mbara. A na-ahụ oke nlele ahụ n'akụkụ aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. oke ọdịiche nke 1500:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog sitere na 2.4V ruo 3.3V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -20℃ ruo +70℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -30℃ ruo +80℃.
Ụlọ ọrụ New Vision Technology Co., Ltd. dị na Shenzhen ma na-ejere ndị ahịa ozi ruo afọ 15 site na ikike R&D siri ike ya. Anyị na-agba mbọ inye ndị ahịa gburugburu ụwa ọrụ ngosipụta na teknụzụ dị elu. Ngwaahịa anyị, dị ka N200-2432KHWIG07-C22, bụ ndị a ma ama maka ntụkwasị obi ha, nkwụsi ike ha, na arụmọrụ ha.