| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.90 inch |
| Pikselụ | 170 × 320 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 22.7 × 42.72 mm |
| Nha Panel | 25.8×49.72×1.43 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU/RGB |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7789 |
| Ụdị ọkụ azụ | 4 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 1.90 n'obosara nke TFT-LCD.
Obere panel TFT-LCD a nwere mkpebi nke pikselụ 170 × 320.
E wuru modulu ngosipụta ahụ na njikwa ST7789 IC, ọ na-akwado ụdị njikọ dị iche iche dịka SPI, MCU na RGB, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.4V ~ 3.3V, ihie modulu nke 350 cd/m² (uru nkịtị), na ọdịiche nke 800 (uru nkịtị).
Modulu ngosi TFT-LCD nke dị sentimita 1.90 a bụ ụdị foto, panel ahụ na-ejikwa teknụzụ IPS (In plane Switching) nke dị n'akụkụ sara mbara.
E nwere ike ịhụ ihe dị n'akụkụ aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. Pane ahụ nwere ọtụtụ echiche dị iche iche, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke nwere ọdịdị zuru oke.
Ọ dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwaọrụ aka, sistemụ nlekota nchekwa.
Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, ebe okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.
Emepere m obere ihuenyo ngosi LCD nke nwere 170 RGB × 320 dot TFT - ihe ọhụrụ kachasị ọhụrụ n'ọhịa nke teknụzụ ngosi.
Mọdụl ngosi a dị obere nwere nhazi mara mma ma dị obere, nke na-eme ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ ngwa ebe oghere pere mpe. N'ịdị naanị sentimita 1.90, e mere ngosipụta TFT LCD a ka ọ na-agwakọta nke ọma na ngwaọrụ ọ bụla na-enweghị imebi ọdịdị anya.
Site na mkpebi dị egwu nke ntụpọ 170 RGB × 320, modulu ngosipụta ahụ na-emepụta onyonyo doro anya ma doo anya, na-eme ka ahụmịhe ikiri ihe na-atọ ụtọ nye ndị ọrụ. Ma ị na-emepụta smartwatch, ihe njikwa egwuregwu a na-ebugharị ebugharị, ma ọ bụ ngwaọrụ ọ bụla ọzọ ejiri aka mee, ngosipụta a ga-eme ka mma anya na ojiji nke ngwaahịa gị ka mma.
E ji teknụzụ TFT (Thin Film Transistor) mee ihe ngosi a, modulu ngosi a na-enye izi ezi agba na akụkụ ikiri sara mbara, na-enye ndị ọrụ ohere ịnụ ụtọ ihe osise doro anya site n'akụkụ ọ bụla. Agba ndị na-egbuke egbuke na nke na-egbuke egbuke a na-egosi na ihuenyo ga-adọta uche onye ọrụ, na-eme ka modulu ngosi a dị mma maka mgbasa ozi ma ọ bụ ebumnuche nkwalite.
Site na interface ya dị mfe iji yana njikwa dị mfe iji, itinye modulu ngosipụta a na ngwaọrụ gị dị mfe. Nha ya dị obere na imewe dị mfe na-emekwa ka ọ bụrụ ihe ngwọta enwere ike ibugharị maka ngwa mkpanaka.
Na mgbakwunye, modulu ngosi TFT LCD a na-enye ezigbo ike na ntụkwasị obi, na-eme ka ngwaọrụ gị nwee ogologo ndụ ọrụ. Ọdịdị ya siri ike na-eme ka ọ sie ike iguzogide ujo na mkpọtụ, na-eme ka ọ dị mma maka ojiji na gburugburu ebe siri ike.
N'ozuzu, obere ihuenyo ngosi LCD nke 170 RGB × 320 dot TFT bụ ngwọta ngosipụta dị elu nke na-ejikọta mmetụta anya dị mma, imewe dị obere na ogologo oge. Meziwanye ahụmịhe onye ọrụ nke ngwaahịa gị site na ijikọta modulu ngosi a ma mepee ohere ọhụrụ maka ọrụ ngwaọrụ gị.