| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.96 inch |
| Pikselụ | 80 × 160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 10.8 × 21.7 mm |
| Nha Panel | 13.5 × 27.95 × 1.5 mm |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 400 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7735S |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | -0.3~4.6 V |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 bụ obere modulu ngosi IPS TFT LCD nke dị sentimita 0.96 nke ga-agbanwe ahụmịhe anya gị. Modulu ngosi TFT nwere mkpebi nke pikselụ 80 x 160 ma e mere ya ka o nye foto doro anya ma doo anya nke ọma.
E ji ST7735S controller IC rụọ modulu ngosipụta ahụ ma na-akwado njikọ SPI nke waya 4 iji hụ na nkwukọrịta dị mma ma dịkwa irè n'etiti ngosipụta na ngwaọrụ ahụ. Oke voltaji ọkọnọ sara mbara (VDD) nke 2.5V ruo 3.3V na-eme ka ọ dakọọ na ọtụtụ sistemụ eletrọniki, na-enye mgbanwe na mfe iji.
Otu n'ime ihe ndị pụtara ìhè na ngosipụta LCD TFT LCD nke dị sentimita 0.96 bụ panel IPS (In-Plane Switching) ya. Teknụzụ a na-enye akụkụ ikiri sara mbara nke aka ekpe: 80 / aka nri: 80 / elu: 80 / ala: ogo 80 (nkịtị), nke na-enye ndị ọrụ ohere ịnụ ụtọ ihe ngosi doro anya na nke doro anya site n'akụkụ niile. Ma ị na-ekiri vidiyo, na-ekiri foto ma ọ bụ na-egwu egwuregwu, ngosipụta ahụ na-eme ka ahụmịhe anya dị mma.
Site na mmụpụta modulu nke 400 cd/m² na oke ọdịiche nke 800, modulu ngosipụta TFT LCD a na-enye agba bara ụba na nke na-agbanwe agbanwe iji mee ka ọdịnaya gị dị ndụ. Ma ị na-eji ya maka ngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe, ngwa eletrọnịkị ndị ahịa ma ọ bụ ihe eji eyi, ngosipụta a na-ekwe nkwa ịdị mma onyonyo dị mma.
N096-1608TBBIG11-H13 dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwa ahụike, na sịga eletrọniki. Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, okpomọkụ nchekwa dịkwa -30 ℃ ruo 80 ℃.