| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Baha rand | WISIEVIS |
| Snha | 0.85 inch |
| Pikselụ | 128 × 128 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Nha Panel | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 300 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 12 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9107 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1Ikanam ọkụ CHIP-ỌCHA |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 0.85 n'obosara. Ogwe ngosi TFT-LCD a dị obere nwere mkpebi nke pikselụ 128x128, IC njikwa GC9107 arụnyere n'ime ya, na-akwado njikọ SPI waya 4, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.4V ~ 3.3V, ìhè modulu nke 300 cd/m², na ọdịiche nke 1200.
Modulu a dị na ọnọdụ ihuenyo kpọmkwem, panel ahụ na-anabata teknụzụ IPS (In plane Switching) n'akụkụ sara mbara. Ebe nlele ahụ dị n'aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. Panel IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri ihe, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Ọ dabara nke ọma maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi na ngwa ahụike. Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 nwere IC draịva GC9107 dị elu, na-eme ka arụmọrụ dị mma ma na-aza aza. Nke a na-eme ka ọdịnaya gị dị mfe na-enweghị nkwụsị ma ọ bụ mgbanwe ọ bụla. Ma ị na-egwu vidiyo dị elu ma ọ bụ na-egosi eserese zuru ezu, modulu ngosipụta TFT a nwere ike ijikwa ya nke ọma.