N072-0616TBBIG45-H10 bụ Modulu TFT-LCD nwere ihuenyo gburugburu diagonal nke 0.72-inch yana mkpebi nke pikselụ 60*160. Ihuenyo LCD gburugburu a na-eji panel SPI, nke nwere uru dị na ọdịiche dị elu, ndabere ojii zuru oke mgbe ngosipụta ma ọ bụ pikselụ gbanyụrụ, yana akụkụ nlele sara mbara nke aka ekpe:80 / Aka nri:80 / Elu:80 / Ala:80 degrees (nkịtị), oke ọdịiche 1500:1 (nkà nkịtị), 350 cd/m² nchapụta (nkà nkịtị), na elu iko na-egbochi glare.
E tinyere modulu a na GC9D01 draịva IC nke nwere ike ịkwado site na njikọ SPI. Voltaji ike nke LCD sitere na 2.5V ruo 3.3V, uru nkịtị nke 2.8V. Modulu ngosipụta ahụ dabara adaba maka ngwaọrụ dị obere, ngwaọrụ a na-eyi, ngwaahịa akpaaka ụlọ, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, ngwa ahụike, wdg. Ọ nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -20℃ ruo +60℃ yana okpomọkụ nchekwa site na -30℃ ruo +80℃.
| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Baha rand | WISIEVIS |
| Snha | 0.72inch |
| Pikselụ | 60×160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | Echiche Niile |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (A).A) | 6.41*17.09mm |
| Nha Panel | 8.52(H) x 21.695(V) x1.47(D)mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | |
| Ịcha mma | 350 (Nkeji)cd/m² |
| ihu | SPI |
| Nọmba Ntụtụ | 10 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9D01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1 |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +60°C |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
Ngosipụta dị iche iche: Gụnyere Monochrome OLED, TFT, CTP;
Ngwọta ngosipụta: Gụnyere ngwaọrụ nrụpụta, FPC ahaziri ahazi, ọkụ azụ na nha; Nkwado teknụzụ na imewe
Nghọta miri emi na nke zuru oke nke ngwa njedebe;
Nyocha uru ọnụ ahịa na arụmọrụ nke ụdị ngosipụta dị iche iche;
Nkọwa na mmekorita ya na ndị ahịa iji kpebie teknụzụ ngosipụta kacha mma;
Ịrụ ọrụ na mmezi na-aga n'ihu na teknụzụ usoro, ịdị mma ngwaahịa, ịchekwa ego, usoro nnyefe, na ihe ndị ọzọ.
Q: 1. Enwere m ike ịnweta ihe nlele?
A: Ee, anyị na-anabata ihe nlele iji nwalee ma lelee àgwà.
Q: 2. Kedu oge ndu maka ihe nlele?
A: Ihe nlele dị ugbu a chọrọ ụbọchị 1-3, ihe nlele ahaziri ahazi chọrọ ụbọchị 15-20.
Q: 3. Ị nwere oke MOQ ọ bụla?
A: MOQ anyị bụ 1PCS.
Q: 4. Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Ọnwa iri na abụọ.
A: 5. kedu ngwa ngwa ị na-ejikarị ezipụ ihe nlele ndị ahụ?
A: Anyị na-ebuga ihe nlele site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ SF. Ọ na-ewekarị ụbọchị 5-7 iji ruo.
Q: 6. Kedu oge ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Oge ịkwụ ụgwọ anyị na-abụkarị T/T. Enwere ike ịkparịta ụka maka ndị ọzọ.