N286-3796KBWIG01-C24 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 2.86 n'obosara. Ogwe ngosi TFT-LCD a dị obere nwere mkpebi nke pikselụ 376 × 960. E wuru modulu ngosipụta ahụ na ST7701S njikwa IC, na-akwado interface MIPI, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.4V ~ 3.3V, ihie modulu nke 350 cd/m² (uru nkịtị), na ọdịiche nke 1200 (uru nkịtị).
Modulu ngosi TFT-LCD nke dị sentimita 2.86 a bụ ụdị foto, panel ahụ na-anabata teknụzụ IPS (In plane Switching). Ebe nlele ahụ dị n'aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. Panel ahụ nwere ọtụtụ echiche, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nwere ọdịdị zuru oke. Ọ dabara nke ọma maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwaọrụ aka, sistemụ nlekota nchekwa. Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.
| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Baha rand | WISIEVIS |
| Snha | 2.86inch |
| Pikselụ | 376×960 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (A).A) | 26.51 × 67.68 mm |
| Nha Panel | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 320 (Nkeji)cd/m² |
| ihu | MIPI |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7701S |
| Ụdị ọkụ azụ | 4 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | 1.2 |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
Ngosipụta dị iche iche: Gụnyere Monochrome OLED, TFT, CTP;
Ngwọta ngosipụta: Gụnyere ngwaọrụ nrụpụta, FPC ahaziri ahazi, ọkụ azụ na nha; Nkwado teknụzụ na imewe
Nghọta miri emi na nke zuru oke nke ngwa njedebe;
Nyocha uru ọnụ ahịa na arụmọrụ nke ụdị ngosipụta dị iche iche;
Nkọwa na mmekorita ya na ndị ahịa iji kpebie teknụzụ ngosipụta kacha mma;
Ịrụ ọrụ na mmezi na-aga n'ihu na teknụzụ usoro, ịdị mma ngwaahịa, ịchekwa ego, usoro nnyefe, na ihe ndị ọzọ.
Q: 1. Enwere m ike ịnweta ihe nlele?
A: Ee, anyị na-anabata ihe nlele iji nwalee ma lelee àgwà.
Q: 2. Kedu oge ndu maka ihe nlele?
A: Ihe nlele dị ugbu a chọrọ ụbọchị 1-3, ihe nlele ahaziri ahazi chọrọ ụbọchị 15-20.
Q: 3. Ị nwere oke MOQ ọ bụla?
A: MOQ anyị bụ 1PCS.
Q: 4. Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Ọnwa iri na abụọ.
A: 5. kedu ngwa ngwa ị na-ejikarị ezipụ ihe nlele ndị ahụ?
A: Anyị na-ebuga ihe nlele site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ SF. Ọ na-ewekarị ụbọchị 5-7 iji ruo.
Q: 6. Kedu oge ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Oge ịkwụ ụgwọ anyị na-abụkarị T/T. Enwere ike ịkparịta ụka maka ndị ọzọ.