| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.47 inch |
| Pikselụ | 172×320 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Nha Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65 K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | QSP/MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 8 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9307 |
| Ụdị ọkụ azụ | ỌCHA LED atọ |
| Voltaji | -0.3~4.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.47 nwere mkpebi nke pikselụ 172*320. Ọ na-akwado ụdị dị iche iche dịka SPI, na-enye ohere maka itinye aka na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọkụ nke ngosipụta nke 350 cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC ọkwọ ụgbọala GC9307 dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
N147-1732THWIG49-C08 na-eji teknụzụ IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ sara mbara. A na-ahụ oke nlele ahụ n'akụkụ aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. oke ọdịiche nke 1500:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog bụ site na -0.3V ruo 4.6V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -20℃ ruo +70℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -30℃ ruo +80℃.