| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.65 inch |
| Pikselụ | 142 x 428 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Nha Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI/MCU nke Ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | NV3007 |
| Ụdị ọkụ azụ | ỌCHA LED atọ |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1 |
| Okpomọkụ Ọrụ | -20 ~ +60 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita 1.65 nwere mkpebi nke pikselụ 142×428. Ọ na-akwado ụdị njikọ dị iche iche dịka SPI, MCU na RGB, na-enye ohere maka itinye aka na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọcha nke ngosipụta ahụ nke 350 cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC ọkwọ ụgbọala NV3007 dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 na-eji teknụzụ IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ sara mbara. A na-ahụ oke nlele ahụ n'akụkụ aka ekpe: 80/aka nri: 80/elu: 80/ala: ogo 80. oke ọdịiche nke 1000:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog sitere na 2.5V ruo 3.3V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -20℃ ruo +60℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -30℃ ruo +80℃.
Ngosipụta dị iche iche: Gụnyere Monochrome OLED, TFT, CTP;
Ngwọta ngosipụta: Gụnyere ngwaọrụ nrụpụta, FPC ahaziri ahazi, ọkụ azụ na nha; Nkwado teknụzụ na imewe
Q: 1. Enwere m ike ịnweta ihe nlele?
A: Ee, anyị na-anabata ihe nlele iji nwalee ma lelee àgwà.
Q: 2. Kedu oge ndu maka ihe nlele?
A: Ihe nlele dị ugbu a chọrọ ụbọchị 1-3, ihe nlele ahaziri ahazi chọrọ ụbọchị 15-20.
Q: 3. Ị nwere oke MOQ ọ bụla?
A: MOQ anyị bụ 1PCS.
Q: 4. Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Ọnwa iri na abụọ.
A: 5. kedu ngwa ngwa ị na-ejikarị ezipụ ihe nlele ndị ahụ?
A: Anyị na-ebuga ihe nlele site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ SF. Ọ na-ewekarị ụbọchị 5-7 iji ruo.
Q: 6. Kedu oge ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Oge ịkwụ ụgwọ anyị na-abụkarị T/T. Enwere ike ịkparịta ụka maka ndị ọzọ.