| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.87 inch |
| Pikselụ | 50 x 120 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | NYOCHA NILE |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 8.49 x 20.37mm |
| Nha Panel | 10.8 x 25.38 x 2.13mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9D01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 Ọcha LED |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1 |
| Okpomọkụ Ọrụ | -20 ~ +60 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita 0.87 nwere mkpebi nke pikselụ 50x120. Ọ na-akwado ụdị dị iche iche dịka SPI, na-enye ohere maka itinye aka na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọkụ nke ngosipụta nke 350 cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC ọkwọ ụgbọala GC9D01 dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
N087-0512KTBIG41-H13 na-eji teknụzụ IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ sara mbara. A na-ahụ oke nlele ahụ n'akụkụ aka ekpe: 70/aka nri: 70/elu: 70/ala: ogo 70. oke ọdịiche nke 1000:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog sitere na 2.5V ruo 3.3V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -20℃ ruo +60℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -30℃ ruo +80℃.