| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 1.14 inch |
| Pikselụ | 135 × 240 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 14.86 × 24.91 mm |
| Nha Panel | 17.6 × 31 × 1.6 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 400 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 13 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST7789V3 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | 1.8 g |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N114-2413THBIG01-H13 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 1.14 n'obosara. Ogwe ngosi TFT-LCD a dị obere nwere mkpebi nke pikselụ 135 × 240, IC njikwa ST7789V3 arụnyere n'ime ya, na-akwado njikọ SPI waya 4, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.4V ~ 3.3V, ìhè modulu nke 400 cd/m², na ọdịiche nke 800.
Otu n'ime ihe ndị pụtara ìhè na ngosipụta LCD TFT LCD nke dị sentimita 1.14 bụ panel IPS (In-Plane Switching) arụnyere n'ime ya. Teknụzụ a na-enye akụkụ ikiri sara mbara nke aka ekpe: 80 / aka nri: 80 / elu: 80 / ala: ogo 80 (nkịtị), nke na-enye ndị ọrụ ohere ịnụ ụtọ ihe ngosi doro anya na nke doro anya site n'akụkụ niile. Ma ị na-ekiri vidiyo, na-ekiri foto ma ọ bụ na-egwu egwuregwu, ihe ngosi ahụ na-eme ka ahụmịhe anya dị mma.
N114-2413THBIG01-H13 dabara nke ọma maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwa ahụike, ngwaahịa ọcha, sistemụ vidiyo, mkpọchi smart. Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, okpomọkụ nchekwa dịkwa -30 ℃ ruo 80 ℃.
Paịpụ N114-2413THBIG01-H13 TFT-LCD nwere nkọwapụta dị elu, teknụzụ dị elu na ndakọrịta dị iche iche, na-eme ka ọ bụrụ ngwọta a pụrụ ịdabere na ya na arụmọrụ dị elu maka mkpa ngosipụta gị niile. Ma ị na-emepụta ihe nlereanya ọhụrụ ma ọ bụ na-emelite ngwaọrụ dị adị, panel IPS TFT-LCD a ga-ebuga ahụmịhe onye ọrụ gaa n'ọkwa ọhụrụ. Nweta ahụmịhe ọdịnihu nke ngosipụta anya site na panel TFT-LCD a dị elu.
Na-ewebata ihe ọhụrụ anyị na modulu ngosi LCD - obere nha 1.14-inch, 135 RGB × 240 ntụpọ TFT LCD! Emebere ihuenyo a dị obere ma dị iche iche iji nye ngosipụta doro anya ma doo anya maka ọtụtụ ngwa.
N'ịdị naanị sentimita 1.14, modulu ngosi TFT LCD a na-enye ngwọta dị mma maka ngwaahịa ndị chọrọ ngosipụta dị obere na-enweghị mmebi mma. N'agbanyeghị nnukwu nha ya, ihuenyo ahụ nwere mkpebi pixel 135 RGB × 240 dị egwu, na-eme ka onyonyo na ederede doo anya, si otú a na-eme ka ahụmịhe onye ọrụ ka mma.
Modulu a na-eji teknụzụ TFT dị elu enye agba doro anya na ọdịiche dị mma maka ọtụtụ ngwa dị iche iche. Ma ọ bụ ngwaọrụ egwuregwu a na-ebugharị ebugharị, igwefoto dijitalụ ma ọ bụ elekere smart, e mere modulu ngosipụta TFT LCD nke dị sentimita 1.14 obere ka o nye arụmọrụ anya dị mma.
Otu n'ime ihe ndị bụ isi nke modulu ngosi a bụ ọtụtụ ihe dị iche iche o nwere. Ọ dakọtara na ụdị ngosipụta dị iche iche, gụnyere SPI na RGB, enwere ike itinye ya na ngwaahịa dị iche iche n'enweghị nsogbu. Na mgbakwunye, modulu ahụ na-akwado ma nhazi ala na eserese, na-enye ndị na-emepụta ihe ohere ịhọrọ usoro ngosipụta kacha mma maka ngwaahịa ha.
Modulu ngosi TFT LCD nke dị obere "1.14" na-enyekwa nhọrọ nhazi dị mfe. Ndị otu ọkachamara anyị nwere ike inye aka n'ịhazi ngwanrọ na ngwaike iji mezuo ihe achọrọ, na-ahụ na ọ dabara adaba maka ngwaahịa gị. Site na nhazi agba ruo na njikọta ihuenyo mmetụ aka, anyị na-enye nkwado zuru oke, na-enyere gị aka iru ọrụ na ịma mma imewe ịchọrọ.
Na nchịkọta, obere ihuenyo ngosi LCD nke dị 1.14" 135 RGB × 240 dot TFT na-ejikọta obere nha, ịdị iche iche na arụmọrụ anya dị elu. Ma ị na-emepụta ngwaọrụ aka, teknụzụ a na-eyi, ma ọ bụ ihe ọ bụla ọzọ chọrọ obere ngwaahịa dị elu maka arụmọrụ, - ngosipụta dị elu, modulu a bụ ngwọta zuru oke. Tụkwasị teknụzụ na ahụmịhe anyị dị elu obi iji mee ka ọhụụ gị bụrụ eziokwu site na modulu ngosi LCD TFT nke dị 1.14" obere nha.